Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Dobiegła końca XIII edycja Ogólnopolskiego Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play". Ogłoszenie wyników odbędzie się 17 grudnia w Warszawie, na Placu Defilad 1 (wejście od ul. Emilii Plater) w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki o godz. 17.00.

Celem programu jest promowanie zasad Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w działalności gospodarczej rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową.

Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych, wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne. Program "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest projektem realizowanym przez "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym", a afiliowanym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Do tegorocznej, XIII edycji programu zgłosiło się 656 firm z całej Polski, spośród których 624 przeszły dwustopniową weryfikację i spełniając wymagania regulaminowe, decyzją Kapituły Programu, uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2010.

XIV edycja programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" rozpocznie się w styczniu 2011 roku.

Szczegółowe informacje: Agata Rozalska, tel: 22/ 630 96 99, fax: 22/ 826 25 96, e-mail: pr@fairplay.pl, www.fairplay.pl

POLECAMY W SERWISACH