Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Zapraszamy na III edycję targów nowych rozwiązań w branży opakowań - easyFairs PACKAGING INNOVATIONS. Udział w targach jest szczególną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w branży opakowań oraz do pozyskania niezbędnych kontaktów biznesowych. Do udziału w imprezie zapraszani są producenci i dostawcy: opakowań tekturowych, plastikowych, foliowych, ekologicznych, inteligentnych, materiałów POS i displayów oraz rozwiązań w zakresie projektowania opakowań.

Organizator:

easyFairs® Poland Sp. z o.o., kontakt: Wojciech Pawlus

  • tel.:
  • email:
  • internet:

W ramach strefy LABELLING zaprezentują się producenci etykiet, kodów, nalepek, urządzeń do etykietowania. Zapraszamy także firmy oferujące usługi związane z co-packagingiem, czyli pakowaniem, przepakowywaniem i konfekcjonowaniem produktów - dla tego typu oferty
przygotowaliśmy specjalną strefę CO-PACKAGING.

Podczas targów wydzielony zostanie specjalny program "Innowacja", który umożliwi firmom zaprezentowanie innowacyjnych rozwiązań wiązanych z technologią produkcji, opakowań, nadruku, wykorzystanym materiałem czy recyklingiem opakowań. W ramach programu "Innowacja", firmy biorące w nim udział będą miały zapewnione specjalne oznakowanie stoiska na planie hali oraz dodatkową kampanię informacyjną wśród wystawców.

Organizator: easyFairs tel.: 12/ 651 95 25, tomasz.slaski@easyfairs.com; www.easyfairs.com/piwarsaw

POLECAMY W SERWISACH