Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Prezesi największych sieci handlowych oraz osoby odpowiadające za najważniejsze operacje zarówno po stronie handlu detalicznego oraz hurtowego, jak i po stronie producenckiej, spotkają się na dorocznym szczycie „Poland & CEE Retail Summit".

Organizator:

Blue Business Media Sp. z o.o. (Oddział Kraków)

    Polska 31-031 Kraków, ul. Berka Joselewicza 21c
  • tel.:
  • email:
  • internet:

Każdy z nas przekonał się, że bez obopólnej współpracy poszczególnym graczom na rynku nie uda się samodzielnie przezwyciężyć wyzwań jakie przed nimi stoją. Lojalność wobec produktu, jego dobra jakość i wysoka dostępność, pozytywne doświadczenia klienta związane z marką, a przy tym wszystkim konkurencyjne ceny to tylko niektóre wyzwania, przed jakimi stoją dzisiejsi producenci oraz detaliści. Tylko bliska współpraca i „współdzielenie" wyżej wymienionych wyzwań daje szansę na skuteczną odpowiedź na potrzeby dzisiejszego konsumenta.

Kongres „Poland & CEE Retail Summit" daje okazję do znalezienia partnera, z którym wspólnie budować będą Państwo przewagę konkurencyjną, a dodatkowo daje okazję do określenia miejsca, w którym stoi w chwili obecnej Państwa organizacja w stosunku do najbliższej konkurencji.

Tegoroczny Kongres „Poland & CEE Retail Summit 2011 to sesja plenarna z udziałem ponad 20 prezesów sieci handlowych oraz dodatkowo trzy równoległe sesje tematyczne: • Marka własna, zakupy i sprzedaż w handlu nowoczesnym • Shopper marketing i category management • Logistyka i łańcuch dostaw