Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Doroczne spotkanie przedstawicieli branży mleczarskiej gromadzi w Augustowie około 200 osób, głównie prezesów i kadrę zarządzającą spółdzielni i zakładów mleczarskich. Podczas IX Forum omówiona zostanie aktualna sytuacja polskiej branży mleczarskiej w kontekście ekonomicznym, polityka konkurencji (ochrona konkurencji i konsumentów) w aspekcie szykujących się w polskim prawodawstwie zmian oraz czynniki regulacyjne związane z krajowym i światowym handlem artykułami mleczarskimi.

Organizator:

IX Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

    Polska 15-213 Białystok, Mickiewicza7/23
  • tel.:
  • email:
  • internet:

Do udziału w Forum zaproszeni zostali przedstawiciele urzędów i instytucji kreujących politykę mleczną, specjaliści z zakresu ekonomiki rolnictwa, a także parlamentarzyści.

IX Forum "Polska spółdzielczość mleczarska w UE - szanse i zagrożenia" przebiegać będzie pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Polskiej Izby Mleka. Na Forum przeprowadzone zostaną dwie otwarte debaty na temat aktualnej sytuacji polskiego mleczarstwa. Przy okazji Forum ogłoszone zostaną wyniki V Rankingu Spółdzielni Mleczarskich.

Karta zgłoszeniowa i program do pobrania tutaj: http://forum-mleczarskie.org/category/fsm/

Zgłoszenia do udziału w Forum przyjmuje Biuro Oganizacyjne:

Tel: 85/ 74 36 856, biuro@forum-mleczarskie.org, www.forum-mleczarskie.org

POLECAMY W SERWISACH