Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Podczas poprzedniej edycji organizatorzy gościli na TSW ponad 100 firm krajowych i zagranicznych oferujących środki ochrony roślin, nawozy, nasiona warzyw, materiał szkółkarski, a także maszyny, narzędzia oraz akcesoria do produkcji sadowniczej i warzywniczej.

Organizator:

Agrosimex Sp. z o.o.

    Polska 05-620 Błędów, Goliany 43
  • tel.:
  • email:
  • internet:
Bogatą ofertę przedstawiły także firmy zajmujące się przechowalnictwem owoców i warzyw, ich myciem, płukaniem, sortowaniem i pakowaniem. Nie zabrakło nawet banków prezentujących produkty finansowe dla tej grupy producentów oraz dilerów samochodów dostawczych, terenowych i osobowych. Stoiska firmowe i ekspozycje maszyn rozmieszczono na dwóch dużych halach wystawowych. Organizatorzy mają nadzieję, że podobnie jak w roku bieżącym, także i w przyszłym dopiszą goście - w tym roku było ich prawie 6 tysięcy.


Targom Sadownictwa i Warzywnictwa towarzyszy dwudniowa konferencja połączona z wykładami. W 2011 roku ich tematyka poświęcona była nowym metodom i technologiom związanym z ochroną roślin, nawożeniem oraz uprawą owoców i warzyw. Nie zabrakło ciekawej tematyki ekonomicznej związanej z opłacalnością produkcji, trendami cenowymi, marketingiem owoców i warzyw. Wśród wykładowców znaleźli się naukowcy i praktycy z Polski i zagranicy. Organizatorzy zapewniają, że tematyka przyszłorocznej konferencji będzie przynajmniej tak samo ciekawa, jak w roku bieżącym, i że będzie odpowiedzią na pytania najbardziej nurtujące producentów owoców i warzyw z perspektywy tego sezonu.

Szczegóły: www.tsw.agro.pl

Organizator:
Agrosimex Sp. z o.o.
Goliany 43, 05-620 Błędów
tel.: (0-48) 66 80 471, 66 80 481
fax: (0-48) 66 80 835
e-mail: info@agrosimex.com.pl

 

POLECAMY W SERWISACH