Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Coroczne wydarzenie zorganizowane by w oderwaniu od codziennego konkurowania kadra zarządzająca firm producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów a także dostawców usług logistycznych, marketingowych i IT mogła spotykać się i wymieniać doświadczeniami oraz przykładami sukcesów wynikających ze skutecznego współdziałania i wdrażania wspólnie wypracowanych standardów.

Organizator:

9

    9 9 9, 9
  • tel.:
  • email:
  • internet:
To jednodniowe wydarzenie oferujące porcję bardzo przydatnej wiedzy "w pigułce". Program konferencji przewiduje część praktyczną i strategiczną, traktującą o trendach i wyzwaniach współczesnego biznesu FMCG, nowym konsumencie i zagrożeniach rynkowych. Case-study prezentowane w części pierwszej poruszą tak istotne kwestie jak: współdzielenie łańcuchów dostaw, obniżenie kosztów gospodarki paletowej, rola operatora logistycznego w zrównoważonym rozwoju firmy, a także zagadnienia związane z rozwojem e-commerce w FMCG, jakością danych podstawowych i GDSN, wpływem mediów społecznościowych na branżę. Entuzjastyczne opinie uczestników zeszłorocznej edycji dowodzą, że wiedza pozyskana w trakcie konferencji przełożyła się na realne usprawnienia i oszczędności w ich przedsiębiorstwach.

Forum Współpracy to jednak przede wszystkim doskonałe miejsce do robienia biznesu i rozwijania relacji partnerskich. Konferencja kończy się business mixerem - dzięki czemu rozmowy mogą być prowadzone w mniej formalnej atmosferze.

Więcej informacji i rejestracja: www.ecr.pl/forum2012

POLECAMY W SERWISACH