Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Rządowa Agencja Malezji ds. Promocji Eksportu (MATRADE) organizuje 9 edycję Międzynarodowych Targów Halal MIHAS 2012 w dniach 4-7 kwietnia 2012. Pobyt dofinansowany jest przez rząd Malezji.

Organizator:

Rządowa Agencja Malezji ds. Promocji Eksportu (MATRADE)

    Malezja Kuala Lumpur
  • tel.:
  • email:
  • internet:
Przy okazji MIHAS 2012, MATRADE pragnie zaprosić Polskich importerow do udziału w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z malezyjskimi dostawcami w dniu 3 kwietnia 2012r.

MIHAS 2012 to okazja do spotkań z malezyjskimi dostawcami produktów spożywczych, takich jak: żywność w tym żywność organiczna, surowce żywnościowe, dodatki do żywności, żywność w puszkach, produkty owocowo-warzywne, orzechy, groszek, napoje, owoce morza, artykuły cukiernicze, słodycze, wyroby czekoladowe, herbatniki, przekąski, ciastka, suplementy zdrowia, multiwitaminy, produkty farmaceutyczne i ziołowe.

Polskim firmom uczestniczącym w programie spotkań z dostawcami, MATRADE zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w hotelu w Kuala Lumpur (4 noclegi w terminie od 2 do 6 kwietnia 2012 r.) oraz transfery na miejscu. Koszt przelotu pokrywają polscy importerzy.

Zainteresowane firmy proszone są o kontakt z Działem Handlowym Ambasady Malezji, MATRADE w celu otrzymania formularza zgłoszeniowego i uzyskania dalszych szczegółów.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 lutego 2012 r.

Szczegółowych informacji udziela:

 

Agnieszka Szweda
Sekcja Handlowa Ambasady Malezji (MATRADE)
Tel: +48 22 222 1772
Fax: +48 22 222 1764
Email: warsaw.agnieszka@matrade.gov.my
www.matrade.gov.my