Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

W wydarzeniu weźmie udział ponad 100 przedstawicieli zarządów firm branży mleczarskiej, najważniejsze stowarzyszenia i izby branżowe oraz właściwe organy administracji rządowej.

Organizator:

OpenLinks

    Polska
  • tel.:
  • internet:

Kongres Branży Mleczarskiej będzie stanowić idealną okazję do poszerzenia informacji na temat możliwości inwestycyjnych w Chinach oraz przybliżenia szans i ewentualnych zagrożeń dla branży mleczarskiej wynikających z wejścia na nowy rynek zbytu. Uczestnicy będą mieli także możliwość zapoznania się z doświadczeniami polskich przedsiębiorstw, którym udało się zaistnieć w Chinach.

Zaproszeni goście podczas wydarzenia dowiedzą się o możliwościach eksportu polskich produktów mleczarskich do Chin. Główny Lekarz Weterynarii zapozna uczestników z tematem świadectw weterynaryjnych wymaganych w eksporcie produktów z mleka do Chin. Przedstawiciele kierownictwa Ministerstwa Gospodarki i Rolnictwa i Rozwoju Wsi opowiedzą natomiast o perspektywach eksportu polskich produktów mleczarskich. Przedstawiciel kierownictwa Agencji Rynku Rolnego omówi zaś w jaki sposób będzie można skorzystać z najnowszych funduszy promocyjnych. Podczas kongresu partnerzy spotkania przedstawią uczestnikom najważniejsze kwestie dotyczące finansowania inwestycji, gwarancji handlowych i aspektów prawnych w eksporcie do Chin.

Udział w wydarzeniu dla przedstawicieli firm z branży mleczarskiej jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie konferencji: www.kongresbm.pl

Organizatorem Kongresu są OpenLinks oraz China Central Europe Business Forum.

Biuro organizatora:
Agnieszka Mężyńska-Nowakowska
OpenLinks
tel.: 668 176 175
www.openlinks.pl

POLECAMY W SERWISACH