Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Konferencja Przyjazna Robotyka pod hasłem: Poznaj korzyści z posiadania własnego robota. Konferencja skierowana jest do prezesów firm, kadry zarządzającej oraz osób zainteresowanych poprawą wydajności w branży produkcyjnej.

Organizator:

ASTOR Sp. z o.o.

  • internet:

W trakcie konferencji przedstawione zostaną możliwości zastosowania robotów przemysłowych oraz korzystne sposoby finansowania robotów na zasadach leasingu operacyjnego. Celem konferencji jest przedstawienie zalet wynikających z wykorzystania robotów przemysłowych w sektorze produkcyjnym. Gościem specjalnym będzie Takao Suto, Prezes Kawasaki Robotics Europe.

Zastosowanie robotów przemysłowych w procesie produkcyjnym przynosi przedsiębiorstwu wiele korzyści. Wpływa na zwiększenie wydajności produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów produkcji. Roboty sprawdzają się także w przypadku prac niemożliwych do wykonania przez człowieka, jak działanie w środowisku chemicznie niebezpiecznym czy też przenoszenie ciężkich elementów. Obecnie roboty stają się coraz chętniej wykorzystywane w sektorze MSP. To właśnie dzięki robotom małe i średnie firmy osiągają duży wzrost wydajności, co dla nich często oznacza znaczący wzrost konkurencyjności. Poprawa jakości i redukcja kosztów pozwala im skuteczniej konkurować o dużych klientów i poważne kontrakty. Udział w konferencji jest bezpłatny.