Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Gala od lat gromadzi elity intelektualne, finansowe i polityczne naszego regionu - to nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma współczesnego współistnienia tych środowisk, nawiązania współpracy między nimi oraz forum wymiany poglądów.

Organizator:

Loża Katowicka BCC

    Polska 40-951 Katowice, ul. Mickiewicza 15
  • internet:
Podczas części oficjalnej przyznane zostaną Cezary Śląskiego Biznesu oraz Diamenty do statuetek, tym przedsiębiorcom, którzy utrzymali lub umocnili swoją wysoką pozycję na rynku polskim. Tradycyjnie już członkowie Loży przyznają również Statuetkę Specjalną, którą w tym roku otrzyma Wojewoda Śląski Pan Zygmunt Łukaszczyk. BCC powiększy się również o nowych Członków Honorowych. W tym roku wyróżnienie to otrzyma Dyrektor Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi dr Jan Sarna oraz Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach prof. Marian Oslislo. Tegoroczna Gala będzie również okazją do odebrania przez członków BCC Odznaczeń Państwowych, które zostaną uroczyście wręczone przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Śląska Gala ma zawsze wyjątkową oprawę muzyczną oraz słynie z licznych atrakcji : kawiarenki, loterie, pokaz mody, salon samochodowy itp. Gala to największe przedsięwzięcie medialne Loży Katowickiej BCC współpracującej z wieloma mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

W kalendarium działań Loży wpisała się również organizacja konferencji prasowej połączonej z Piknikiem dla Mediów. W tym roku to wydarzenie planowane jest na dzień 22 sierpnia 2012 roku.

Konferencja jest okazją do wręczenia Nominacji w Konkursie Cezar Śląskiego Biznesu, podsumowania działalności Loży i podziękowania tym, którzy te działania wspierają. Po raz trzeci wręczymy nagrody dla dziennikarzy - „Ostre Pióra" - za propagowanie w swojej pracy zawodowej zasad przedsiębiorczości, wspieranie ideałów wolnego rynku i szerzenie edukacji ekonomicznej.

POLECAMY W SERWISACH