Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Wręczenie prestiżowych nagród za udział w konkursie "Marka-Śląskie" nastąpi na XVIII Gali Izby - spotkaniu biznesowym, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości, nagradzanie wybitnych osób i firm, a także stworzenie sprzyjającego klimatu dla podejmowania nowych inicjatyw.

Organizator:

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, www.riph.com.pl, e-mail: sekretariat@riph.com.pl, tel. 32/ 231 99 79

Wręczenie prestiżowych nagród za udział w konkursie „Marka - Śląskie" nastąpi na XVIII Gali Izby - plenerowym spotkaniu biznesowym na terenie Radiostacji Gliwice, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości, nagradzanie wybitnych osób i firm, a także stworzenie sprzyjającego klimatu dla podejmowania nowych inicjatyw. Współgospodarzem tegorocznej Gali jest Prezydent Miasta Gliwice, Pan Zygmunt Frankiewicz.
Konkurs „Marka - Śląskie" otrzymał w 2011 roku wyróżnienie Wojewody Śląskiego „Śląskie na 5" i ma na celu wyłonienie i wypromowanie produktów, firm i przedsięwzięć, które ze względu na swoją jakość, unikatowe walory i związki z województwem śląskim, reprezentują poziom nieprzeciętny, godny do naśladowania. Kapituła konkursu honoruje również osobowości odpowiedzialne społecznie, aktywne i przedsiębiorcze, które wniosły niekwestionowany wkład i są szczególnie zaangażowane w promocję naszego regionu.

Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas części oficjalnej Gali wręczone zostaną również odznaczenia regionalne, honorujące wyróżniających się ludzi, firmy i instytucje, które aktywnie tworzą gospodarkę rynkową, wspierają jej rozwój i dostosowanie do standardów europejskich oraz Medale Izby, które stanowią podziękowanie dla przedsiębiorstw za ich szczególne osiągnięcia w rozwoju regionu, ochronie środowiska i wprowadzaniu nowych rozwiązań i technologii.

Od wielu lat w Gali udział biorą przedstawiciele wszystkich kluczowych dziedzin życia politycznego, społecznego i gospodarczego, znamienici goście reprezentujący największe organizacje biznesowe regionu, postacie ze świata nauki, kultury i sztuki oraz liczne grono śląskich przedsiębiorców. Uroczystość stwarza zaproszonym gościom niepowtarzalną okazję nie tylko do nawiązania kontaktów z rzetelnymi przedsiębiorcami czy pozyskania nowych inwestorów, ale również do dyskusji i wymiany myśli związanych z aktualnymi wydarzeniami w sferze gospodarki i polityki. Firmom zaangażowanym do jej organizacji daje szerokie możliwości prezentacji i reklamy swych produktów i usług przed gronem znakomitych gości, które z jednej strony mogą stać się wizytówką województwa, a z drugiej dać podstawę do zbudowania nowych relacji biznesowych.

POLECAMY W SERWISACH