Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

10 Międzynarodowe Targi Halal: MIHAS 2013 w Kuala Lumpur - misja wyjazdowa dla importerów żywności dofinansowana przez rząd Malezji

Organizator:

Ambasada Malezji

    Polska 03-902 Warszawa, Gruzińska 3
  • tel.:

www.mihas.com.my

Rządowa Agencja Malezji ds. Promocji Eksportu (MATRADE) organizuje 10 edycję Międzynarodowych Targów Halal MIHAS 2013 w dniach 3-6 kwietnia 2013.

Przy okazji MIHAS 2013, MATRADE pragnie zaprosić Polskich importerow do udziału w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z malezyjskimi dostawcami w dniu 2 kwietnia br.

Wyjazd do Malezji to okazja do spotkań z dostawcami produktów spożywczych, takich jak: olej palmowy, olej kokosowy i wyroby z kokosu, nata de coco, kakao, egzotyczne przyprawy i soki, tropikalne owoce, dodatki do żywności, sosy, chili, żywność w puszkach, przetwory owocowo-warzywne, słodycze, herbata, w tym herbaty ziołowe, orzechy, owoce morza, przekąski, makarony ryżowe, suplementy diety, multiwitaminy, produkty ziołowe.

Polskim firmom uczestniczącym w programie spotkań z dostawcami, MATRADE zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w hotelu w Kuala Lumpur (3 noclegi w terminie od 1 do 4 kwietnia 2013r.), transfery i opiekę na miejscu. Koszt przelotu pokrywają polscy importerzy.

www.mihas.com.my

Zainteresowane firmy proszone są o kontakt z Działem Handlowym Ambasady Malezji, MATRADE w celu otrzymania formularza zgłoszeniowego i uzyskania dalszych szczegółów.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 7 lutego 2013r.

Szczegółowych informacji udziela:

Agnieszka Szweda

Sekcja Handlowa Ambasady Malezji (MATRADE)

Tel: +48 22 222 1772

Fax: +48 22 222 1764

Email: warsaw.agnieszka@matrade.gov.my

www.matrade.gov.my

POLECAMY W SERWISACH