Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

To spotkanie dla managerów szeroko pojętej branży FMCG i jednocześnie jedyne wydarzenie w Polsce o którego programie decydują praktycy, prezesi firm będących liderami rynku.

Organizator:

ECR Polska

    Polska Poznań
  • email:
  • internet:

Forum organizowane jest co roku przede wszystkim po to, by w oderwaniu od codziennego konkurowania szefowie firm producentów, pośredników, sieci handlowych i mniejszych detalistów oraz dostawców usług transportowych, logistycznych, marketingowych i IT, mogli spotykać się i wymieniać doświadczeniami oraz przykładami sukcesów wynikających ze skutecznego współdziałania i wdrażania wspólnie wypracowanych rozwiązań.

Rejestracja na konferencję wyłącznie on-line na stronie www.ecr.pl/forum2013.

Program konferencji składa się z dwóch sesji plenarnych podczas których poruszone zostaną tematy dotyczące strategii biznesowych, trendów i najważniejszych zmian jakie czekają rynek FMCG, a także dwóch równoległych sesji najlepszych praktyk (z których jedna skupi się na zarządzaniu łańcuchem dostaw a druga na konsumencie, e- i mobile- rozwiązaniach w FMCG). Spotkanie jak co roku zwieńczone będzie business mixerem przy lampce wina, by w mniej formalnej atmosferze kontynuować rozpoczęte podczas Forum rozmowy i dyskusje oraz rozwijać relacje biznesowe.

Opinie uczestników zeszłorocznego Forum Współpracy dowodzą, że zdobyta wiedza i nawiązane w trakcie konferencji relacje biznesowe przełożyły się na rzeczywiste usprawnienia i nowe ścieżki rozwoju w firmach uczestników. Warto być wśród liderów, warto spotkać się z najlepszymi i czerpać z ich doświadczeń. Spotkajmy się więc w Warszawie na Forum Współpracy 2013!

Szczegóły na stronie www.ecr.pl/forum2013