Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Celem konferencji jest przybliżenie uczestnikom zmian w przepisach prawa dotyczących upadłości firm, jak również objaśnienie zagrożeń dla osób kierujących przedsiębiorstwem z tytułu doprowadzenia go do bankructwa. Ponadto spotkanie daje możliwość wzięcia czynnego udziału w dyskusji przedsiębiorców z syndykami.

Organizator:

DGA Centrum Sanacji Firm SA

    Polska 61-896 Poznań, Towarowa 35
  • tel.:
  • email:
  • internet:
Program spotkania:

- Upadajmy z klasą - wprowadzenie: Andrzej Głowacki, Przewodniczący Rady Nadzorczej DGA CSF

W wypowiedzi poruszone będą kwestie liczby upadłości w Polsce, tendencji oraz zmian przepisów prawa dotyczącego upadłości. Nadto zostanie opisane postępowanie upadłościowe likwidacyjne i układowe oraz naprawcze. Autor wskaże dlaczego upadłość należy traktować jako ochronę interesów wierzycieli jak i samego Przedsiębiorcy.

- Przestępstwo upadłości - prelekcja: prof. nadzw. UAM dr hab. Robert Zawłocki

Wykład skierowany głównie do menedżerów kierowniczego szczebla. Zawiera on przystępną analizę obowiązującego prawa karnego w zakresie odpowiedzialności karnej z tytułu doprowadzenia przedsiębiorstwa do bankructwa. Wykład objaśnia zagrożenia i możliwości ich uniknięcia we wskazanym zakresie.

- Dyskusja - Ring Syndyków: Syndycy odpowiadają na pytania Przedsiębiorców

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać e-mailem na adres: kontakt@sanacjafirm.pl lub faksem na numer: 61 859 59 01.

Więcej informacji na: www.sanacjafirm.pl.

POLECAMY W SERWISACH