Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Boom w detalicznej sprzedaży internetowej przenosi się do obsługi klienta biznesowego. Dodatkowo wykorzystanie Internetu stwarza doskonałe możliwości optymalizacji procesów transakcyjnych.

Organizator:

INFOR BIZNES Sp. z o.o.

    Polska 01-042 Warszawa, ul. Okopowa 58/72
  • tel.:
  • internet:
Zachowania i doświadczenia z życia prywatnego przenoszone są na oczekiwania wobec dostawców biznesowych w sektorze B2B. Sektor B2C jest innowacyjny, dba o funkcjonalność i użyteczność platform sprzedażowych. Bazując na doświadczeniach indywidualnych pracownicy oczekują podobnej jakości obsługi ich jako e-klienta w świecie B2B.

Z powodu nieaktualnych katalogów i brak funkcjonalności B2B e-commerce, 40 proc. badanych respondentów decyduje o wyłączeniu dostawców ze względu na trudności ze znalezieniem informacji na temat produktu. Na rynku B2B kupujący korzystają z opcji e-commerce, ze względu na wygodę (89,4 proc. w zależności od badania), oszczędność czasu (84,6 proc.), i lepszej informacji o statusie ich zlecenia (80,7 proc.). Przyjdź i skorzystaj z doświadczeń liderów rynku eCommerce zarówno B2B jak i tradycyjnych retailerów:

Szczegółowy program oraz informacje o ekspertach znajdziecie Państwo na stronie: www.gazetaprawna.pl/konferencje/e-commerce

Warunkiem udziału jest rejestracja na stronie: www.gazetaprawna.pl/konferencje/ e-commerce (wypełnienie, wysłanie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie do dnia 7.05.2013 i otrzymanie potwierdzenia zgłoszenia).

Dodatkowe informacje: Aneta Nitschke, tel.: (+48 22) 530 42 69, kom: 510 024 844, e-mail: aneta.nitschke@infor.pl.

Zarys konferencji:

I Dzień: Zarys Programowy - "Efektywne strategie sprzedaży w Retail&B2B Transformacja z offline do online" - W programie m.in INSPIRUJĄCE CASE STUDIES:

II DZIEŃ SZKOŁA E-COMMERCE POLSKA

Kolejne konferencje odbędą się:

19-20 czerwca 2013 r. - Gdańsk
11-12 września 2013 r. - Poznań