Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

W kwietniu 2013 r. w Warszawie będzie miało miejsce światowe wydarzenie napojowe - w dniach 16-17 kwietnia 2013 r. w Hotelu Sheraton odbędzie się 9th InnoBev Global Beverage Congress. Jest to trzecia tego typu impreza w Europie Wschodniej, wcześniej Kongres taki odbył się w Budapeszcie i w Moskwie.

9th InnoBev Global Beverages Congress to wydarzenie, które jest miejscem spotkania liderów branży napojowej z całego świata, przedstawicieli firm napojowych, dostawców składników i opakowań.

Ważnym elementem programu są prezentacje trendów na światowym rynku napojów przygotowane przez firmy Rabobank, Zenith International i FoodBev Media. Innowacjom napojowym poświecone będą wystąpienia firm Verlinvest, MyDrink Beverages i Oshee.

Specjalną atrakcją dla uczestników będzie zwiedzanie zakładu Coca-Cola Hellenic Poland w Radzyminie.

Sponsorami są znani dostawcy opakowań i urządzeń jak Aptar, Bericap, Closure System International i Sidel oraz Beneo. Już w tej chwili, pomimo że do imprezy jest jeszcze wiele czasu, zgłosiło się wielu uczestników. Na liście delegatów są już zarejestrowane osoby z Polski jak Wojciech Górski i Andrzej Burzyński z firmy Bewa, kilka osób z Żywiec Zdrój, z Coca-Cola HBC, czy z Refresco Polska.

POLECAMY W SERWISACH