Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Grupa Bureau Veritas Polska wyszła z inicjatywą stworzenia tzw. Banków Wiedzy, której celem jest integracja środowiska specjalistów poprzez cykl spotkań. Pierwsze spotkanie, którego gospodarzem jest Cykoria S.A. odbędzie się już 18 listopada br. w siedzibie firmy w Wierzchosławicach.

Organizator:

Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.

  • tel.:
  • internet:

Głównym celem powstania Banków Wiedzy jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń między profesjonalistami danej branży. Przy każdej kolejnej edycji Banków Wiedzy, spotkania będą odbywały się na terenie innego zakładu pracy, należącego do jednego z członków klubu. Specjalna formuła spotkań przewiduje część dyskusyjną oraz wizytę w udostępnionej przez uczestników klubu części produkcyjnej firmy - gospodarza danego spotkania.

Banki Wiedzy to nowatorska inicjatywa kierowana do firm, które chcą się wymieniać swoimi doświadczeniami oraz nawiązywać nowe kontakty handlowe. To również praktyczne spotkania warsztatowe przedstawicieli kilkunastu firm danego sektora, którzy tworzą elitarny klub członków Banków Wiedzy.

Program

POLECAMY W SERWISACH