Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

III Kiermasz Żywności Ekologicznej i Produktów Regionalnych jest świetną okazją do zaprezentowania żywności ekologicznej oraz wyrobów tradycyjnej kuchni, promowania sztuki ludowej oraz rękodzieła artystycznego! Na kiermaszu będzie można degustować oraz zakupić produkty ekologiczne i regionalne.

Organizator:

Agencja Reklamowa Wigor

    53-660 Wrocław, ul. Sokolnicza 34-38
  • tel.:
  • email:
  • internet:

Sery z różnych zakątków Polski, tradycyjne wędliny, świeże pieczywo produkowane według rodzinnych receptur, wyroby cukiernicze, herbaty ziołowe, miody i produkty pszczele, przetwory z owoców i warzyw, zioła, piwa smakowe i nalewki, produkty z gospodarstw ekologicznych - nie sposób wymienić wszystkich smakołyków, które czekają na odwiedzających majową imprezę.

W kiermaszu udział wezmą również producenci kosmetyków naturalnych i artyści sprzedający rękodzieło: rzeźby, ceramikę, biżuterię, ręcznie rzeźbione świece i wiele innych.

Wielki Kiermasz Ogrodniczy pod Iglicą - wszystko dla miłośników ogrodnictwa!

Zeszłoroczna edycja wiosennej imprezy okazała się wielkim sukcesem, gromadząc 70 wystawców z całej Polski i blisko 8 tys. odwiedzających. Kiermasz pod Iglicą to dla firm związanych z branżą ogrodniczą doskonała okazja do zaprezentowania się przed bezpośrednim odbiorcą
Podczas Wielkiego Kiermaszu Ogrodniczego pod Iglicą swoją ofertę zaprezentują:

- szkółki drzew i krzewów ozdobnych
- producenci bylin kwiatowych, kaktusów i sukulentów
- architekci terenów zielonych
- firmy zakładające i pielęgnujące ogrody wodne
- producenci architektury ogrodowej
- dystrybutorzy kamienia oraz figur ogrodowych i wiele innych.

Każdy botanik - amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach - nasi wystawcy udzielają specjalnych wiosennych rabatów. Można tu nabyć różności do upiększenia ogrodu, działki, tarasu czy balkonu!

Każdy botanik - amator znajdzie tu coś dla siebie po wyjątkowo korzystnych cenach - nasi wystawcy udzielają specjalnych wiosennych rabatów. Kiermasz pod Iglicą to doskonała okazja dla firm branży ogrodniczej do zaprezentowania się przed bezpośrednim klientem. Plac pod Iglicą jest znanym i często uczęszczanym traktem spacerowym. Zarówno wrocławianie, jak i turyści spędzają tu czas na wolnym powietrzu, szczególnie wiosną i latem. Dlatego też to miejsce jest świetną lokalizacją dla naszej imprezy.

POLECAMY W SERWISACH