Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oraz Marszałek Województwa Śląskiego już po raz czwarty zapraszają na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu "Marka - Śląskie". Wręczenie prestiżowych nagród nastąpi na XIX Gali Izby - plenerowym spotkaniu biznesowym na terenie Centrum Edukacji i Biznesu „Nowe Gliwice", którego celem będzie promocja przedsiębiorczości, nagradzanie wybitnych osób i firm, a także stworzenie sprzyjającego klimatu dla podejmowania nowych inicjatyw. Współgospodarzem tegorocznej Gali jest Prezydent Miasta Gliwice, Pan Zygmunt Frankiewicz.

Organizator:

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach, www.riph.com.pl, e-mail: sekretariat@riph.com.pl, tel. 32/ 231 99 79

Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas części oficjalnej Gali wręczone zostaną również odznaczenia regionalne, honorujące wyróżniających się ludzi, firmy i instytucje, które aktywnie tworzą gospodarkę rynkową, wspierają jej rozwój i dostosowanie do standardów europejskich oraz Medale Izby, które stanowią podziękowanie dla przedsiębiorstw za ich szczególne osiągnięcia w rozwoju regionu, ochronie środowiska i wprowadzaniu nowych rozwiązań i technologii. Po części oficjalnej gości czeka moc pokazów i atrakcji, m.in. koncert zespołu The Chance oraz Teatr Rewiowy.

Od wielu lat w Gali udział biorą przedstawiciele wszystkich kluczowych dziedzin życia politycznego, społecznego i gospodarczego, znamienici goście reprezentujący największe organizacje biznesowe regionu, postacie ze świata nauki, kultury i sztuki oraz liczne grono śląskich przedsiębiorców. Uroczystość stwarza zaproszonym gościom niepowtarzalną okazję nie tylko do nawiązania kontaktów z rzetelnymi przedsiębiorcami czy pozyskania nowych inwestorów, ale również do dyskusji i wymiany myśli związanych z aktualnymi wydarzeniami w sferze gospodarki i polityki.