Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Targi World Food Warsaw 2014 to to spotkanie dedykowane przedsiębiorcom oferującym gotowe produkty rolno-spożywcze, jak również podmiotom związanym z procesem produkcji oraz sprzedaży gotowych wyrobów. Wystawcy zaprezentują najnowszy sprzęt i maszyny przetwarzające, pojawią się również producenci opakowań, branżowych systemów IT, jak również firmy oferujące dodatki do żywności, dlatego nie zabraknie produktów rolno-spożywczych oraz napojów czy przypraw, dodatków do żywności i półproduktów.

Organizator:

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014

  • tel.:
  • email:
  • internet:

Impreza ma być platformą biznesową skierowaną do profesjonalistów z branży żywnościowej. Odwiedzający targi to specjaliści o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych, szukający produktów najwyższej jakości, innowacji i alternatywnych rozwiązań dla ich własnych firm.

Organizatorzy zapraszają na imprezę: importerów i eksporterów żywności oraz napojów, przedstawicieli sieci sklepów detalicznych, właścicieli sklepów i hurtowni spożywczych, producentów żywności i napojów, kierownictwo punktów HoReCa, szefów kuchni, właścicieli piekarni i cukierni, stowarzyszenia, przedstawicieli władz lokalnych, ale także finalnych odbiorców.

Co, gdzie kiedy?

Międzynarodowe Targi Żywności World Food Warsaw 2014
Warszawskie Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14
9 - 11 kwietnia 2014 r.

Szczegółowe informacje:
Agnieszka Szpaderska
Project Manager
tel.: +48 22 395 66 93
e-mail: agnieszka@worldfood.pl