Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Honorowy patronat nad targami sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Po raz pierwszy obie imprezy odbędą się w tym samym czasie.

Organizator:

Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

  • tel.:
  • email:
  • internet:

Projekt ten jest odpowiedzią na zapotrzebowanie branży piekarsko-cukierniczej na ofertę sektora mleczarskiego, w tym m.in. twarogi, masła, śmietany, mleka w proszku, dodatki smakowe. Organizacja obu imprez w jednym miejscu i czasie, skierowanych do podobnej grupy odbiorców, wzmacnia oba projekty i wzajemnie je uzupełnia. MLECZNA REWIA 2008 to:  Kompleksowa prezentacja i promocja branży; Kreowanie polskiej marki za granicą; Najważniejsze wydarzenie branży w północnej Polsce; Targi  z Rekomendacją Polskiej Izby Przemysłu Targowego; Konkurs na najlepszy produkt targów o Złotą Mleczną Rewię; Seminaria, konferencje, debaty.

Targi BALTPIEK kierowane są do: producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń, produktów, dodatków, wyrobów i opakowań, odzieży roboczej i środków czystości; firm usługowo-finansowych, ubezpieczeniowych, leasingowych; firm projektowych i budowlanych; transportu specjalistycznego.

 

POLECAMY W SERWISACH