Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

WYDARZENIA/KONFERENCJE

Targi IFE POLAND są organizowane już po raz szósty i z roku na rok powiększają liczbę swoich zwolenników. Organizowane na międzynarodowym poziomie wydarzenie, przyciąga co roku liczne grono polskich i zagranicznych wystawców oraz rzesze zwiedzających, poszukujących rynkowych nowinek, trendów branży spożywczej i nowych kontaktów biznesowych.

Organizator:

Montgomery International Ltd. we współpracy z McLane Polska

  • tel.:
  • email:
  • internet:

Organizatorzy tegorocznej, 6 już edycji targów, spodziewają się ponad 400 wystawców, a liczba zwiedzających szacowana jest na ok. 8 000 osób.

Uczestnictwo w takim wydarzeniu daje możliwość spotkania w jednym miejscu osób, które są głównymi decydentami z całej branży sektora żywności. Wśród zwiedzających liczne grono stanowią zagraniczni goście, poszukujący nowych smaków na polskim rynku produktów spożywczych, owocujących często intratnymi kontraktami biznesowymi zawartymi z polskimi producentami. IFE POLAND Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów, Wyposażenia oraz Usług Hotelarskich i Gastronomicznych stanowią znakomitą okazję do zaprezentowania swoich produktów oraz zapoznania się z konkurencją międzynarodową oraz krajową.

Na tej trzydniowej imprezie planowane są atrakcyjne pokazy i degustacje. Będą tu producenci, importerzy i dystrybutorzy z branży spożywczej. Zaprezentują się również firmy zajmujące się wyposażeniem i usługami gastronomicznymi i hotelarskimi. Patronat Honorowy nad targami objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Związek Polskie Mięso.

 

POLECAMY W SERWISACH