Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Gobarto: Dariusz Formela prezesem na kolejną kadencję

  • Autor: PAP
  • Data: 24-11-2017, 18:38
Gobarto: Dariusz Formela prezesem na kolejną kadencję
Dariusz Formela, prezes zarządu Gobarto SA

Rada nadzorcza Gobarto SA podjęła uchwały o powołaniu Dariusza Formeli do zarządu spółki VI kadencji powierzając mu pełnienie funkcji prezesa zarządu. Do zarządu na VI kadencję weszli także Rafał Olszak, Roman Miler i Przemysław Koźlakiewicz.

Zarząd Gobarto Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie poinformował, iż w dniu 22 listopada 2017 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła:

1. Uchwałę nr 4/22/11/2017 w przedmiocie powołania Pana Dariusza Formeli do Zarządu Spółki VI kadencji, powierzając mu pełnienie funkcji prezesa zarządu;

2. Uchwałę nr 5/22/11/2017 w przedmiocie powołania Pana Romana Milera do Zarządu Spółki VI kadencji, powierzając mu pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu;

3. Uchwałę nr 6/22/11/2017 w przedmiocie powołania Pana Rafała Oleszaka do Zarządu Spółki VI kadencji, powierzając mu pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu;

4. Uchwałę nr 7/22/11/2017 w przedmiocie powołania Pana Przemysława Koźlakiewicza do Zarządu Spółki VI kadencji, powierzając mu pełnienie funkcji wiceprezesa zarządu.
 
Wyżej wymienione uchwały wchodzą w życie z chwilą podjęcia, ze skutkiem na dzień bezpośrednio następujący po dniu upływu V kadencji.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

KOMENTARZE: (1)

Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!

  • akcjonariusz DROBNY !!! 27-11-2017, 14:06:
jest za co, oj jest, szczególnie za opnie, iż 6,40 zł to cena godziwa w wezwaniu na akcje Gobarto, to zostało docenione przez koślaków i innych etycznych byzesmnyow.

Zobacz wszystkie komentarze (1)

PARTNERZY SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH