Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

PKM Duda złożył zaktualizowaną wersję prospektu emisyjnego akcji serii H

  • Autor: ŁR, portalspozywczy.pl
  • Data: 05-02-2010, 18:39
PKM Duda złożył zaktualizowaną wersję prospektu emisyjnego akcji serii H

W piątek zarząd Polskiego Koncernu Mięsnego Duda złożył w Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o podjęcie postępowania administracyjnego w sprawie zatwierdzenia prospektu emisyjnego sporządzonego w związku z ofertą publiczną akcji serii H.

Spółka ma zamiar ubiegać się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii H. PKM Duda złożył w KNF zaktualizowaną wersję prospektu emisyjnego akcji serii H, oraz uchwałę Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego w drodze publicznej emisji akcji serii H z prawem poboru dotychczasowych akcjonariuszy, w sprawie dematerializacji i ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii H, praw poboru akcji serii H oraz praw do akcji serii H oraz w sprawie zmiany Statutu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WIĘCEJ INFORMACJI

KOMENTARZE: (4)

Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!

  • Wesoły 08-02-2010, 20:06:
No nie czytałem, oparłem się na przekazach prasowych. To znaczy iż Duda może dokonywać opłacalnych przejęć? A kiedy są one opłacalne? Kto to ma rozstrzygać?
  • qwerty 07-02-2010, 20:45:
Wesoły, jeśli czytałeś treść postępowania układowego to zapoznaj się ze słowem "payback". Do 2012 to czas odkupiena emisji którą objęły banki i na to pójdzie ta kasa
  • Wesoły 06-02-2010, 09:14:
Hm.. ciekawe że porozumienie z bankami zabraniało PKM robić dodatkowych przejęć i akwizycji. A jednak się szykuje do kolejnych!

Zobacz wszystkie komentarze (4)

PARTNERZY SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH