REKLAMA

Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

REKLAMA

Program 'Owoce w szkole' ruszy także w tym roku

  • www.farmer.pl
  • Autor: farmer.pl
  • Data: 25-08-2012, 17:32

Zatwierdzenie uzyskane przez dostawców w ramach programu 'Owoce w szkole' w roku szkolnym 2011/2012 uznane zostaje za bezterminowe. Oznacza to, iż dostawcy nie muszą ubiegać się o zatwierdzenie na rok szkolny 2012/2013, ponieważ zatwierdzenie uzyskane w ubiegłym roku szkolnym jest nadal ważne.

REKLAMA

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi podpisał Rozporządzenie zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowego zakresu zadań realizowanych przez Agencję Rynku Rolnego związanych z wdrożeniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej programu „Owoce w szkole". Rozporządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Wprowadza ono miedzy innymi zasadę, dla realizacji programu w roku szkolnym 2012/2013, że zatwierdzenie uzyskane przez dostawców w roku szkolnym 2011/2012 uznane zostaje za bezterminowe.

Ponadto, podmioty nieuczestniczące w programie w roku szkolnym 2011/2012 jako zatwierdzeni dostawcy, a zamierzający uczestniczyć w programie od roku szkolnego 2012/2013, zobowiązani są do uzyskania zatwierdzenia. W tym celu należy złożyć wniosek o zatwierdzenie do właściwego miejscowo OT ARR.

Więcej na:

www.farmer.pl

KOMENTARZE

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


REKLAMA

REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
City Board - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu www.nagel-group.com - partner portalu