www.nagel-group - partner portalu Astor - partner portalu

Autor: pr, www.portalspozywczy.pl

Data: 03-06-2013, 11:04

Piotr Braune wiceprezesem Bać-Polu

Bać-Pol ma nowego wiceprezesa Piotr Braune został powołany do zarządu Bać-Pol S.A.
Piotr Braune został powołany do zarządu Bać-Pol S.A., w którym będzie pełnił funkcję wiceprezesa, jednocześnie odpowiadając za Pion Handlowy i rozwój Grupy Kapitałowej.

Piotr Braune ma 43 lata, jest absolwentem Wydziału Inżynierii Budowlanej Politechniki Lubelskiej. Pracuje w Grupie Bać-Pol od 1 stycznia br. na stanowisku dyrektora ds. strategii i rozwoju grupy, a także pełni funkcję członka rady nadzorczej w spółce SPAR Polska.

Zawodowo przez ostatnie 17 lat związany był z Grupą Emperia, gdzie miał okazję zdobyć doświadczenie z zakresu zarządzania kategoriami oraz zespołami sprzedaży, prowadzenia interdyscyplinarnych projektów oraz zarządzania zmianami organizacyjnymi w dużej firmie. Od 2001 r. jako dyrektor sprzedaży, a później dyrektor rozwoju Eldorado S.A. budował organicznie pozycję tego dystrybutora.

Od 2006 r. jako pełnomocnik zarządu rozwijał sieć supermarketów Stokrotka. Po fuzji Eldorado z Grupą BOS w 2009 r. kierował zespołem prowadzącym integrację organizacyjną, operacyjną i systemową poszczególnych spółek, co znacząco przyczyniło się do powstania największego ogólnopolskiego dystrybutora - Tradis. Ostatnie 2 lata spędził w Tradisie na stanowisku dyrektora Dywizji Chemicznej.

Spółki sektora spożywczego na GPW:

[EMP]
Emperia Holding SA
Komentarze: (6)
Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!
 • To może Pan się przyjrzy co wyrabia wasza zielonogórska sieć - jak 1/3 stanów magazynowych na sklepach własnych od kilku lat stanowią przeterminy - doliczane do każdej inwentury, jak są nierzetelnie przeprowadzane inwentury przez duet kochanków Justine&Arturo, tylko u was jedna osoba może być w dwóch miejscach jednocześnie - w domu i na inwenturze...Nikt z zielonogórskiej centrali się nie przyzna, że dał ciała, kiedy wysyłano centralne zamówienia do sklepów, że mały dyr.operacyjny zawarł bezsensowne umowy i zobowiązał się do konkretnej ilości towaru, tyle - że go nie sprzedał- a żeby pokryć własną niekompetencję - nie odciąga się przeterminów ze stanów magazynowych - ponieważ są to tak znaczne kwoty, żebyście od razu zauważyli. Inwentaryzacje w składzie osobowym z dyr operacyjnym, który na nich fizycznie nie występuje, robione po łepkach i cudownie rozliczane w ciągu jednego dnia - kiedy inteligentniejsze jednostki na sklepach zadają pytanie wprost - dostają wypowiedzenie. Robiąc takie przekręty też pozbywałbym się ludzi myślących ze swojej świty.
  Dużo pracy przed Wami - ale skoro nie wiecie co wyprawia się na zachodnich rubieżach Baćpola - to prędzej czy później ten Stwór na glinianych nogach padnie.

  Słoneczko, 11-06-2013, 09:19

 • Gratuluje!

  Teraz Tylko czekać aż Kawa się ujawni(oficjalnie) wspierając Bać-pol kapitałowo jak i ze swoim doświadczeniem. A z czasem Bać-pol będzie drugim Tradisem. Oby się udało stożyć coś dla przeciwwagi dla Portugalii....

  Matuska, 09-06-2013, 00:34

 • Gratulacje.... Ale troche tu przesady......do Stokrotki to Piotr miał tyle ile ja do księżyca .Ja wiem ,ze trzeba dobrze mowic ale za duzo cukru w tej informacji , a głowę trzeba nosić na swoim miejscu. Szczerze sie cieszę , ze Piotrowi sie udało wyjsc od portugalczykow ale zachowajmy obiektywizm - powodzenia!

  Widziałem i wiem, 04-06-2013, 13:33

WALUTY
 • EUR 4,18 zł -0.21%
 • CHF 3,46 zł -0.21%
 • USD 3,3 zł -0.08%
 • GBP 5,35 zł -0.04%
WIĘCEJ » GIEŁDA WIĘCEJ » SPÓŁKI
 • ALM 22.90 zł 9.05%
 • BMI 0.01 zł 0.00%
 • DEL 5.27 zł -0.38%
 • EKO 5.02 zł -9.71%
 • EMP 48.40 zł -3.41%
 • EUR 32.31 zł 0.78%
 • HGN 1.79 zł 0.56%
WIĘCEJ » MIĘSO WIĘCEJ » ZBOŻA WIĘCEJ » RAPORTY MRiRW