Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Oferta pracy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Sieci Handlowych - z j. angielskim

Ważna od: 2017-05-26

Ważna do: 2017-06-09

Miasto / region: Toruń / kujawsko-pomorskie

OFERUJEMY

Główne obowiązki:• Sprzedaż produktów (torby, reklamówki, ekotorby) do sieci na terenie całej Polski;• Kontakt z klientami zagranicznymi w j. angielskim;• Pozyskiwanie nowych klientów (sieci handlowe) z branży przemysłowej oraz FMCG;• Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami;• Zarządzanie kontraktami i zamówieniami oraz nadzór nad realizacją;• Przeprowadzanie analizy potrzeb i doradztwo w zakresie najlepszych rozwiązań dla klienta;• Współpraca z magazynem;• Sporadyczne wyjazdy zagraniczne do klientów na terenie Europy;• Uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych;• Raportowanie do dyrektora handlowego;• Charakter pracy: 50% mobilny, 50% stacjonarny.Wymagania:• Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w sprzedaży B2B - warunek konieczny;• Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi – warunek konieczny;• Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. średniozaawansowanym – warunek konieczny;• Wykształcenie min. średnie;• Znajomość obsługi programu MS Excel na poziomie min. średniozaawansowanym;• Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;• Silna osobowość, determinacja, łatwość w podejmowaniu decyzji i samodzielność w działaniu;• Mobilność oraz gotowość do wyjazdów zagranicznych;• Preferowane miejsce zamieszkania: Toruń i najbliższe okolice;• Prawo jazdy kat. B.Nasz Klient oferuje:• Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w oparciu o umowę o pracę;• Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu światowym;• Atrakcyjny system premiowy;• Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony;• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zadaniowym;• Telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego).Oferta dotyczy pracy stałej.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV. Numer referencyjny: PHTRN/03/17/BDG

Oferty pracy (20 087) + DODAJ OFERTĘ

Polecane oferty

Nasi partnerzy

  • hrk.pl
  • monsterpolska.pl
  • jobs4sales.pl
  • przedstawiciele.pl
  • jobexplorer.pl
  • jobexpress.pl
  • infopraca.pl
  • praca.pl
  • praca.pl
Oferty przetargów (2 782 271)

Oferty nieruchomości

  • www.industrial.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl
Oferty komunikatów (397 662)