Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Oferta pracy

GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o.

Stanowisko: Specjalista ds. Systemów Billingowych

Ważna od: 2018-01-03

Ważna do: 2018-02-02

Miasto / region: Warszawa / Cała Polska

OPIS OFERTY

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i nadzór nad bilingiem sprzedaży gazu ziemnego,
  • Analiza i optymalizacja wydajności systemów bilingowych,
  • Prowadzenie konsultacji przy specyfikowaniu wymagań technicznych,
  • Współpraca z dostawcami usług informatycznych,
  • Analizy danych rozliczeniowych,
  • Prowadzenie inicjatyw zorientowanych na rozwój i zapewnienie ciągłości działania systemów bilingowych,
  • Udział w projektach z obszaru systemów bilingowych;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne IT (mile widziane także osoby kończące studia),
  • Umiejętność analizy danych w programie MS Excel oraz innych baz danych,
  • Ogólna znajomość systemów billingowych;

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnienia rozliczeń w branży energetycznej (billing),
  • Doświadczenie w administracji systemami informatycznymi,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego;
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość poznania specyfiki branży Gas&Oil
  • Elastyczną formę zatrudnienia: kontrakt lub umowa o pracę,
  • Szkolenia techniczne i projektowe,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość udziału w eventach integracyjnych;

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Oferty pracy (16 181) + DODAJ OFERTĘ