Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Oferta pracy

Zakłady Mięsne Olewnik

Zakłady Mięsne Olewnik to grupa nowoczesnych, uzupełniających się zakładów produkcyjnych, gwarantujących najwyższą jakość produktów przy zastosowaniu najlepszych surowców i sprawdzonych receptur. Historia Zakładów Mięsnych Olewnik sięga 1989 roku. Od chwili powstania są symbolem doskonałego smaku polskich wędlin. Wykorzystujemy swoje bogate doświadczenie, innowacyjność oraz wysokie kompetencje w zakresie przetwórstwa mięsa wieprzowego, aby dostarczyć markowych produktów o wartości dodanej dla Klientów. Zaufanie, jakim obdarzają nas Konsumenci przy wyborze produktów wymaga profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania Zespołu pracowników. Zatrudniamy 1000 pracowników, którym stwarzamy bezpieczne warunki pracy, dobrą atmosferę, szanse na rozwój zawodowy dążący do doskonałości. Zakłady Olewnik znajdują się w czołówce producentów polskiej branży mięsnej. Dzięki niezmiennym wartościom, pielęgnowanej przez lata tradycji wędliniarstwa i uważnej obserwacji dynamicznie zmieniającego się rynku, grupa Olewnik nieustannie się rozwija, dorównując wiodącym producentom na rynku międzynarodowym.

Stanowisko: Technolog (Nr ref. T/8/18)

Ważna od: 2018-08-01

Ważna do: 2018-08-31

Miasto / region: Świerszczynek

OPIS OFERTY

Zadania:
• Opracowywanie i nadzór nad procesami technologicznymi,
• Opracowywanie receptur dla nowych produktów, projektowanie wyrobów
• Systemowa analiza i doskonalenie procesu technologicznego
• Rozwijanie i wdrażanie nowych technologii

WYMAGANIA

Wymagania:
• wykształcenie wyższe - technologia żywienia
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa
• znajomość procesów technologicznych
• dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole
• dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• odpowiednio zorganizowane środowisko pracy z możliwością realizacji swych ambicji oraz rozwoju umiejętności zawodowych

DODATKOWE INFORMACJE

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem nr referencyjnego w temacie e-maila na adres: hr@olewnik.com.pl

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Zakłady Mięsne „Olewnik Sp. z o.o. z siedzibą w Świerczynku 10A, przetwarzała moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości że zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

Oferty pracy (15 491) + DODAJ OFERTĘ