Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Oferta pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: Zbieracz zamówień – praca długoterminowa

Ważna od: 2017-08-12

Ważna do: 2017-09-26

Miasto / region: / Cała Polska

OPIS OFERTY

Opis stanowiska:

- Zbieranie zamówień / kontrola zamówień
- Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów)

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność na dłuższy okres (minimum 6 miesięcy)
- Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność

Oferujemy:

- Atrakcyjne i pewne wynagrodzenie w euro
- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
- Pracę na dłuższy okres czasu – minimum 6 miesięcy
- Transport do Holandii

- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia w znanej międzynarodowej firmie
- Minimum formalności
- Pomoc koordynatorów na miejscu
- Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Oferty pracy (20 475) + DODAJ OFERTĘ