Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Oferta pracy

FallWork Sp. z o.o.

Stanowisko: Zbrojarz, Prowadzący Zbrojarz, Brygadzista Zbrojarz

Ważna od: 2017-10-12

Ważna do: 2017-11-11

Miasto / region: / Cała Polska

OPIS OFERTY

Opis stanowiska:

Jeżeli szukasz pracy stałej, jesteś zaangażowany i dokładny,
Jesteś sprawny i nie boisz się nowych wyzwań, to jesteś dla nas idealnym kandydatem!
Jeszcze dziś skontaktuj się z nami!

Za co będziesz odpowiedzialny:

Zbrojarz

  • poprawne wykonywanie kręcenia/łączenia elementów

Prowadzący zbrojarz

  • poprawne kręcenie / łączenie elementów, oraz dokładne czytanie rysunków

Brygadzista zbrojarz

  • kontrolowanie pracowników pod kątem poprawności wykonywanych zadań
  • odpowiedzialność za grupę 10 osób
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • znajomość jęz. angielskiego - mile widziana
  • rzetelność, zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas określony, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • wynagrodzenie brutto - 12.000zł / miesiąc + świadczenia pozapłacowe
  • bezpłatny dojazd do miejsca zatrudnienia
  • bezpłatne zakwaterowanie w miejscu realizacji kontraktu
  • bezpłatne dojazdy z kwatery na budowę i z powrotem
  • ciągłość pracy
  • możliwość rozwoju i awansu

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 533-772-575 lub 883-993-302

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

Oferty pracy (26 484) + DODAJ OFERTĘ