Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Bogusław Kowalski, prezes Graala, prelegentem IX FRSiH!

  • Autor: portalspozywczy.pl
  • Data: 04-10-2016, 12:44
Bogusław Kowalski, prezes Graala, prelegentem IX FRSiH!
Bogusław Kowalski, prezes Grupy Kapitałowej Graal. Fot. Pawel Pawlowski/zelaznastudio.pl

Bogusław Kowalski, twórca i prezes Grupy Kapitałowej Graal, będzie gościem IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Weźmie udział w debacie "Branża rybna – rynek na fali wznoszącej", która odbędzie się 17 października.

KLIKNIJ I JUŻ DZIŚ ZAREJESTRUJ SIĘ NA IX FORUM RYNKU SPOŻYWCZEGO I HANDLU!

Bogusław Kowalski, twórca i prezes spółki Graal z Wejherowa, jest doświadczonym menadżerem, który od podstaw stworzył firmę będącą jednym z liderów polskiej branży przetwórstwa ryb.

Założone przez niego w 1989 roku przedsiębiorstwo prowadziło początkowo działalność handlową. Wejście w produkcję nastąpiło w 2004 roku. Od tego czasu Graal stale umacnia swoją pozycję rynkową.  W ubiegłym roku przychody rybnego potentata przekroczyły 930 mln zł.

W ostatnim czasie firmie udało się pozyskać inwestora kapitałowego, co otwiera kolejny etap w historii jej rozwoju - Graal szykuje się do przejęć zachodnich firm produkcyjnych oraz farm łososia. 

W trakcie debaty "Branża rybna – rynek na fali wznoszącej" pierwszy raz podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu będziemy rozmawiać na temat głównych problemów polskiego sektora rybnego oraz perspektyw jego dalszego rozwoju. 

Uczestnicy pochylą się nad problemem uniezależnienia polskiego przetwórstwa od sytuacji na rynkach surowcowych, a także szansach związanych z wykorzystaniem ostatniego strumienia znaczących środków płynących do Polski z Unii Europejskiej. 

Nie zabraknie także problemu niskiego spożycia ryb w Polsce. Prelegenci będą mówili o sposobach podniesienia konsumpcji ryb w naszym kraju, a także o rosnącej świadomości konsumentów oraz jej wpływie na strategie firm produkcyjnych.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz doskonała okazja do networkingu i nieformalnych spotkań biznesowych.

Tradycyjnie Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk pośród ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych.

SPÓŁKI SEKTORA SPOŻYWCZEGO NA GPW

GRLGraal SA

KOMENTARZE: (1)

Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!

  • bob 05-10-2016, 09:17:
Jest to bardzo potrzebne

Zobacz wszystkie komentarze (1)

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH