Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Graal ma nowego członka zarządu

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 17-11-2014, 09:19

14 listopada 2014 r. rada nadzorcza spółki Graal powołała pana Piotra Kowalskiego na stanowisko członka zarządu spółki na trzyletnią kadencję.

Pan Piotr Kowalski w roku 2009 rozpoczął pracę w Grupie Kapitałowej Graal S.A., gdzie pełnił funkcję specjalisty ds. finansów w spółce. Od tego czasu w kolejnych latach przechodził przez wszystkie obszary działalności operacyjnej i finansowej w Grupie Graal Kapitałowej Graal S.A., dzięki czemu uzyskał gruntowną wiedzę na temat funkcjonowania poszczególnych spółek wchodzących w skład ww. Grupy i uczestniczył w realizacji wielu zadań Grupy z zakresu finansów i kontroli finansowej. W latach 2010 - 2012 pełnił funkcję Dyrektora Finansowego w spółce Koral S.A. W latach 2012 - 2013 kierował działem Controllingu w Grupie na stanowisku dyrektora ds. controllingu w spółce. Od 2013 roku pełni funkcję zastępcy dyrektora ds. finansowych w spółce.

Pan Piotr Kowalski jest wspólnikiem spółki Tuna Fish Bogusław Kowalski Piotr Kowalski Spółki jawnej z siedzibą w Wejherowie oraz prowadzi działalność gospodarczą pod firmą Piotr Kowalski Doradztwo z siedzibą w Gdańsku, w ramach której świadczy usługi w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPÓŁKI SEKTORA SPOŻYWCZEGO NA GPW

GRLGraal SA

KOMENTARZE: (3)

Wypowiedz się! Twoja opinia jest ważna!

  • Roman 05-12-2014, 18:55:
Powołanie jest następstwem rezygnacji i odejścia z firmy pana Roberta Wijaty - dotychczasowego dyrektora finansowego grupy i jej współtwórcy.
  • bleee 17-11-2014, 18:07:
Najstarszy syn
  • jack 17-11-2014, 15:12:
To ktoś z rodziny ?

Zobacz wszystkie komentarze (3)

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH