Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Kazimierz Kustra, prezes Seko, prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015

  • Autor: portalspozywczy.pl
  • Data: 27-10-2015, 13:41
Kazimierz Kustra, prezes Seko, prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015
Kazimierz Kustra, prezes Seko. Fot. Seko.

Kazimierz Kustra, założyciel i prezes Seko, jednego z wiodących przedsiębiorstw przetwórstwa rybnego w Polsce, weźmie udział w debacie "Innowacyjny przemysł spożywczy, napojowy i alkoholowy w Polsce. Biznes i technologie", która odbędzie się 4 listopada w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum 2015.

Podczas debaty uczestnicy poruszą problem dotyczący dobrych praktyk w zakresie optymalizacji, oszczędności, a także efektywności zakładów produkcji spożywczej. Pochylą się także nad zagadnieniami związanymi z inwestycjami w nowe technologie oraz innowacjami w branży FMCG, w tym także automatyzacją, robotyzacją oraz informatyzacją zakładów spożywczych.

Kazimierz Kustra, założyciel oraz prezes Seko, jest doświadczonym menadżerem od wielu lat związanym z branżą przetwórstwa ryb. W latach 1973 - 1986 pracował w gdyńskim PPDiUR “DALMOR". Następnie był Dyrektorem Naczelnym Zakładów Rybnych w Gdyni (1986 – 1990) oraz dyrektorem PPH “ADRIA" (1990 – 1992). 

Nieprzerwanie od 1992 roku związany z Seko - najpierw jako prezes Seko z.o.o., a po przekształceniu Seko S.A. 

Dzisiaj, niemal 25 lat od powstania, Seko jest jednym z wiodących przedsiębiorstw przetwórstwa rybnego w Polsce. Spółka kierowana przez Kazimierza Kustrę zajmuje się głównie produkcją marynat rybnych, wyrobów rybnych na bazie śledzia solonego, sałatek i past rybnych, ryb smażonych w zalewach octowych i pomidorowych oraz innych rybnych wyrobów garmażeryjnych. W swej ofercie posiada 200 pozycji asortymentowych, które są oparte przede wszystkim na bazie śledzia oraz makreli sprowadzanych z Islandii, Norwegii, Danii oraz Niemiec. 

Produkty Seko dostępne są w wielu krajach na całym świcie. Wśród odbiorców produktów rybnej spółki znajdują się m.in. Niemcy, Czechy, Słowacja, Francja, Irlandia, Anglia, Włochy i Stany Zjednoczone. 

Od 2007 roku Seko notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. 

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

Kliknij tutaj i sprawdź agendę Forum

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań.

SPÓŁKI SEKTORA SPOŻYWCZEGO NA GPW

SEKSeko SA

KOMENTARZE

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH