Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Wilbo dostarczy do sieci Lidl towary o wartości ok. 5,5 mln zł

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 22-12-2015, 08:33
Wilbo dostarczy do sieci Lidl towary o wartości ok. 5,5 mln zł
fot. shutterstock

Zarząd Wilbo SA informuje, iż w dniu 21 grudnia 2015 r. zawarł z Lidl Sklepy Spożywcze sp. z o.o. umowę o współpracy dotyczącą dostaw do krajowych magazynów Lidl konserw rybnych - trzy rodzaje produktów zawierających łososia.

Uzgodniony termin realizacji umowy przypada na koniec listopada 2016 r. a jej szacowana wartość wynosi ok. 5,5 mln zł. Dostawy produktów do magazynów Lidl zlokalizowanych w Polsce będą realizowane na podstawie indywidualnych zamówień składanych przez kupującego.

W przypadku gdy Lidl nie otrzyma od spółki oświadczenia o braku woli kontynuowania współpracy do końca czerwca 2016 r. warunki współpracy określone w umowie ulegną przedłużeniu od końca listopada 2016 r. o następne 12 miesięcy, przy czym postanowienie o którym mowa powyżej odnawia się corocznie.

Umowa nie zawiera postanowień dotyczących kar umownych. Umowa nie została zawarta z zastrzeżeniem warunku lub terminu. Umowa nie zawiera specyficznych warunków, które odbiegałyby od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu umów.

Kryterium istotności umowy stanowi wartość 10 proc. wartości przychodów ze sprzedaży Emitenta za okres ostatnich czterech kwartałów obrotowych.

Jednocześnie spółka informuje, iż poza zawarciem ww. umowy w okresie ostatnich 12 miesięcy spółka uzyskała od Lidl zamówienie na realizację dostaw konserw rybnych (makrela) o wartości ok. 1 mln zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

KOMENTARZE

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH