Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Wilbo: Wartość obrotów z Grupą OOO Parus wyniosła ponad 4 mln zł

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 21-08-2015, 15:17
Wilbo: Wartość obrotów z Grupą OOO Parus wyniosła ponad 4 mln zł
fot. Wilbo

Zarząd Wilbo SA informuje, iż w związku z przyjęciem 21 sierpnia 2015 roku do realizacji zamówienia na dostawę przez spółkę produktów rybnych wartość obrotów pomiędzy spółką, a spółkami OOO Kapitan oraz OOO Kapitan Nemo, wchodzącymi w skład Grupy OOO Parus, osiągnęła w okresie ostatnich dwunastu miesięcy równowartość 4,105 mln zł netto.

Na ww. wartość składają się obroty kosztowe, w których Wilbo występuje jako odbiorca produktów Kaptain (w szczególności puszek i etykiet do produkcji ) w wysokości 1,214 mln zł oraz obroty przychodowe, w których spółka sprzedaje swoje produkty rybne na rzecz Kapitan Nemo w łącznej wysokości 2,891 mln zł.

Współpraca z ww. podmiotami odbywa się na podstawie indywidualnych zamówień składanych każdorazowo przez zainteresowaną stronę. Składane zamówienia określają w szczególności ilość, specyfikację, cenę, terminy i miejsce dostaw.

Zamówieniem o największej wartości w ww. okresie było zamówienie przyjęte do realizacji w dniu 2 września 2014 roku, o wartości 0,053 mln EUR, co odpowiada równowartości ok. 0,226 mln zł. Zamówienie obejmowało sprzedaż produktów rybnych przez Wilbo S.A. na rzecz Kapitan Nemo. Zamówienie zostało zrealizowane w trzecim kwartale 2014 roku.

Zamówienie nie reguluje kwestii odszkodowań oraz kar umownych.

W pozostałym zakresie zamówienie nie zawiera specyficznych warunków, które odbiegałyby od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu zamówień.

Podobał się artykuł? Podziel się!

KOMENTARZE

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH