Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Wilbo z kolejnym zamówieniem na rzecz Grupy Bałtyckiej

  • Autor: www.portalspozywczy.pl
  • Data: 23-11-2016, 16:47

W ramach umowy zawartej rok temu z Grupą Bałtycką, Wilbo przyjęło do realizacji kolejne zamówienie na dostawę na rzecz Grupy Bałtyckiej produktów, wyrobów i towarów handlowych znajdujących się w aktualnej ofercie handlowej Wilbo. Wartość netto obrotów handlowych oraz świadczonych usług wyniosła ok. 3 227 tys. PLN – informuje zarząd Wildo.

Jak informuje zarząd Wilbo, kwota ta obejmuje zarówno przychody Wilbo z tytułu sprzedaży produktów i wyrobów oraz świadczenia na rzecz Grupy Bałtyckiej usług w wysokości 1 851 tys. PLN netto. Obejmuje również koszty Wilbo wynikające z zakupu od Grupy Bałtyckiej opakowań i materiałów do produkcji oraz towarów, a także świadczenia na rzecz Wilbo usług w wysokości 1 376 tys. PLN netto.

Zgodnie z umową ramową zakup przez Grupę Bałtycką produktów odbywa się na podstawie cząstkowych zamówień po przyjęciu ich do realizacji przez Wilbo.

Zamówieniem o największej wartości zatwierdzonym przez Wilbo jest zamówienie z dnia 30 czerwca 2016 r. na kwotę 443,5 tys. PLN i dotyczy sprzedaży usługi mrożenia na rzecz Grupy Bałtyckiej.

Zamówienie nie reguluje kwestii odszkodowań oraz kar umownych.W pozostałym zakresie Zamówienie nie zawiera specyficznych warunków, które odbiegałyby od warunków powszechnie stosowanych dla tego typu zamówień. 

Przypomnijmy, 14 listopada br. Wilbo opublikowało wyniki za III kwartał bieżącego roku. Przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów wyniosły 4,066 mln zł, wobec 10,264 mln zł w analogicznym okresie roku poprzedniego.

Wilbo, obecnie spółka akcyjna branży przetwórstwa rybnego, powstało w roku 1987, a od 1998 roku jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

KOMENTARZE

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!

PARTNER SERWISU

SUBSKRYBUJ PORTALSPOZYWCZY.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu portalspozywczy.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Portal Spożywczy: polub nas na Facebooku


Portal Spożywczy: dołącz do nas na Google+


Obserwuj Portal Spożywczy na TwitterzePOLECAMY W SERWISACH