Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Plebiscyt Food & Retail Start-up Star

SZANSA DLA START-UPÓW W PLEBISCYCIE FOOD & RETAIL START-UP STAR.


Z okazji X Jubileuszowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu, Grupa PTWP - organizator Forum debiutuje z konkursem Food & Retail Start-up Star. - W związku z jubileuszem chcemy zrobić ruch w kierunku młodych firm, dopiero stawiających pierwsze kroki w biznesie, i nagrodzić ich entuzjazm oraz nowatorskie projekty, zarówno spożywcze, jak i wdrożenia dedykowane firmom handlowym - mówi Edyta, Kochlewska, redaktor naczelna magazynu "Rynek Spożywczy".

Oprócz możliwości wzięcia udziału w plebiscycie, wyróżnieni twórcy i zarządzający start-upami będą mieli okazję także na zaprezentowanie swoich biznesów i innowacyjnych pomysłów podczas X Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Udział w plebiscycie - poprzez zgłoszenie swojej firmy, produktów i usług - jest całkowicie bezpłatny.


Kategorie konkursowe i możliwości dla uczestników:

Do rywalizacji w kategoriach: Żywność i napoje oraz handel, customer experience, fintech zapraszamy firmy młode, ale już sprzedające swoje produkty i usługi.

Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.

Udział w Food & Retail Start-up Star daje możliwość opowiedzenia o swoim pomyśle, zyskania wsparcia merytorycznego, spotkania się z inwestorami, prezesami największych spółek spożywczych i handlowych w Polsce. Konkurs to szansa na zdobycie partnera biznesowego wśród korporacji zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, które biorą udział w Forum Rynku Spożywczego i Handlu Handlu. To także okazja do zwrócenia na siebie uwagi mediów i zdobycia rozgłosu wśród przyszłych klientów.

Wyboru firm i produktów w konkursie Food & Retail Start-up Star dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.

POLECAMY W SERWISACH