Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

Plebiscyt Food & Retail Start-up Star

SZANSA DLA START-UPÓW W PLEBISCYCIE FOOD & RETAIL START-UP STAR.
ZGŁOSZENIA JUŻ OD 5 CZERWCA 2017 R.!


Z okazji X Jubileuszowego Forum Rynku Spożywczego i Handlu, Grupa PTWP - organizator Forum debiutuje z konkursem Food & Retail Start-up Star. - W związku z jubileuszem chcemy zrobić ruch w kierunku młodych firm, dopiero stawiających pierwsze kroki w biznesie, i nagrodzić ich entuzjazm oraz nowatorskie projekty, zarówno spożywcze, jak i wdrożenia dedykowane firmom handlowym - mówi Edyta, Kochlewska, redaktor naczelna magazynu "Rynek Spożywczy".

Oprócz możliwości wzięcia udziału w plebiscycie, wyróżnieni twórcy i zarządzający start-upami będą mieli okazję także na zaprezentowanie swoich biznesów i innowacyjnych pomysłów przed Forum Ekspertów podczas X Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Udział w plebiscycie - poprzez zgłoszenie swojej firmy, produktów i usług - jest całkowicie bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy od 5 czerwca do 18 września poprzez formularz rejestracyjny, który będzie dostępny na stronie wydarzenia www.frsih.pl oraz na stronach www.portalspozywczy.pl i www.dlahandlu.pl.


Kategorie konkursowe i możliwości dla uczestników:

Do rywalizacji w kategoriach: Żywność i napoje oraz handel, customer experience, fintech zapraszamy firmy młode, ale już sprzedające swoje produkty i usługi.

Wyboru nagrodzonych firm i produktów dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.

Udział w Food & Retail Start-up Star daje możliwość opowiedzenia o swoim pomyśle, zyskania wsparcia merytorycznego, spotkania się z inwestorami, prezesami największych spółek spożywczych i handlowych w Polsce. Konkurs to szansa na zdobycie partnera biznesowego wśród korporacji zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami, które biorą udział w Forum Rynku Spożywczego i Handlu Handlu. To także okazja do zwrócenia na siebie uwagi mediów i zdobycia rozgłosu wśród przyszłych klientów.


Regulamin konkursu Food & Retail Start-up Star:

 1. Celem konkursu jest:
  1. popularyzacja produktów i usług stworzonych przez młode, innowacyjne firmy, działające w branży spożywczej i handlowej, w tym oferujące rozwiązania technologiczne wspierające procesy biznesowe w tych sektorach;
  2. łączenie start-upów z inwestorami i korporacjami branżowymi m.in. dzięki możliwości prezentacji przed Forum Ekspertów podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu.
 2. Zgłoszenia do konkursu można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie Wydarzenia w zakładce Konkursy oraz na stronach www.portalspozywczy.pl i www.dlahandlu.pl.
 3. Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP SA, z siedzibą w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice, wydawca portali dlahandlu.pl i portalspozywczy.pl.
 4. Udział w konkursie jest bezpłatny.
 5. Konkurs kierowany jest do właścicieli start-upów, zwanych dalej Uczestnikami.
 6. Start-up rozumiany jest jako przedsiębiorstwo znajdujące się we wczesnej fazie rozwoju, które w momencie przystąpienia do projektu:
  – prowadzi działalność na rynku od mniej niż 3 lat od pierwszej komercyjnej sprzedaży
  – wprowadziło na rynek co najmniej 1 produkt spożywczy, usługę lub rozwiązanie służące branży handlu detalicznego.
 7. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będzie Jury, które wyłoni finalistów w następujących kategoriach:
  1. Żywność i napoje
  2. Handel, customer experience, fintech
 8. Zgłoszenia do Food & Retail Start-up Star są przyjmowane od 5 czerwca do 18 września br., poprzez wypełnienie formularza konkursowego na stronie www.frsih.pl. Do zgłoszenia należy dołączyć maksymalnie 2 zdjęcia w przypadku produktów oraz rekomendację wdrożenia w przypadku usługi, wysyłając je na adres e-mail: startup@portalspozywczy.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy produktu lub usługi zgłoszonej do konkursu. Maksymalna waga maila nie może przekroczyć 10 MB.
 9. Organizator zastrzega, że informację o rozstrzygnięciu konkursu otrzymają jedynie nagrodzone firmy w terminie do dwóch tygodni przed oficjalnym wręczeniem nagród.
 10. Nagrodą w konkursie jest dyplom Food & Retail Start-up Star, który zostanie przekazany w formie pisemnej i elektronicznej. Zwycięzcy będą mieli też możliwość informowania o przyznanej nagrodzie, między innymi poprzez umieszczenie logo na nagrodzonym produkcie lub usłudze. Dodatkowo 10 nagrodzonych w konkursie produktów i rozwiązań zyska możliwość zaprezentowania swoich projektów na scenie przed Forum Ekspertów podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu.
 11. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas Wieczornej Gali w trakcie X Forum Rynku Spożywczego i Handlu /10th Food Market & Retail Forum (6-7 listopada 2017 r., Hotel Sheraton, Warszawa).
 12. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres startup@portalspozywczy.pl lub telefonicznie: 22 550 69 27.

Wyboru firm i produktów w konkursie Food & Retail Start-up Star dokonuje grono uznanych ekspertów, naukowców i dziennikarzy zajmujących się tematyką handlową i spożywczą.

POLECAMY W SERWISACH