Portalspozywczy.pl - portal branży spożywczej i handlu

STREFA PREMIUM

Strefa Premium Portalu Spożywczego to miejsce stworzone dla decydentów, menedżerów i specjalistów sektora FMCG. Zamawiając abonament, zyskają Państwo dostęp do informacji i narzędzi niezbędnych w codziennej pracy.

W Strefie Premium oferujemy branżowe rankingi i zestawienia, ekskluzywne wywiady, analizy, raporty, podsumowania rynkowe, przedruki artykułów z czasopisma "Rynek Spożywczy", aktualne i archiwalne notowania cen na rynkach hurtowych i w sieciach detalicznych (z możliwością pobrania zestawień). Więcej informacji o zawartości Strefy Premium »

Wybierając kilka abonamentów Strefy Premium w ramach pakietu dla firm, mogą Państwo uzyskać rabat sięgający ponad 40%. Dodatkową zniżkę oferujemy prenumeratorom czasopisma "Rynek Spożywczy". Więcej informacji poniżej.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z oferty specjalnej dla prenumeratorów czasopisma "Rynek Spożywczy" lub zamówić pakiet kilku abonamentów, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania publikujemy w sekcji PYTANIA i ODPOWIEDZI. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

Cennik podstawowy

Cena dostępu dla jednego użytkownika jest uzależniona od liczby zamawianych abonamentów Strefy Premium. Im więcej abonamentów w jednym zamówieniu, tym większy rabat na każdy z nich - możesz zyskać blisko 40%.


Cennik dla prenumeratorów czasopisma "Rynek Spożywczy"

Cennik specjalny jest skierowany do osób, które posiadają lub jednocześnie wykupią prenumeratę czasopisma "Rynek Spożywczy". Jedna płatna prenumerata czasopisma to rabat dla jednego użytkownika na dostęp do Strefy Premium. Oferta dotyczy jedynie prenumerat wykupionych w wydawnictwie. Cena dostępu dla jednego użytkownika jest uzależniona od liczby posiadanych lub zamawianych prenumerat czasopisma oraz liczby zamawianych abonamentów Strefy Premium. Im więcej abonamentów w jednym zamówieniu, tym większy rabat na każdy z nich - możesz zyskać blisko 50%.
Cennik rankingów

Rankingi - aktualny cennik

* Oferta specjalna jest skierowana do osób, które posiadają lub jednocześnie wykupią prenumeratę czasopisma "Rynek Spożywczy" (jedna płatna prenumerata czasopisma to rabat dla jednego konta na dostęp w Strefie Premium, oferta dotyczy jedynie prenumerat wykupionych w wydawnictwie). Aby skorzystać z oferty, prosimy o kontakt: tel. 32 209 13 03 lub e-mail kontakt@ptwp.pl.

** Oferta rabatowa jest skierowana do osób i podmiotów zamawiających więcej niż jeden abonament Strefy Premium. Aktualne warunki oferty są dostępne na stronie z cennikiem usług.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania publikujemy w sekcji PYTANIA i ODPOWIEDZI. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

POLECAMY W SERWISACH