Andrzej Szumowski weźmie udział w pt. "Eksport w czasach lokalności i nowych reżimów bezpieczeństwa", której tematyka to:

· Jak (na nowo?) zbudować zaufanie odbiorców?
· Scenariusze dla eksportu żywności
· Lokalność i bezpieczeństwo – nowa waluta eksportowa
· Polski sukces w eksporcie, mimo rosnących kosztów i pandemicznych reżimów
· Stop protekcjonizmowi! Bądźmy obrońcami swobód i wolnego rynku UE!

Forum Rynku Spożywczego i Handlu (3-4 listopada) ze względu na wymogi związane z aktualną sytuacją epidemiczną w Warszawie przybiera formułę internetową i odbędzie się bez udziału publiczności. Przebieg wszystkich debat, dzięki realizacji przez studio telewizyjne, wszyscy zainteresowani będą mogli śledzić w ramach internetowych transmisji, m.in. w portalach: portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, horecatrends.pl i na stronie frsih.pl (po wcześniejszej rejestracji).

Forum Rynku Spożywczego i Handlu na przestrzeni lat osiągnęło pozycję największej konferencji poświęconej sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach udział biorą przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.

Debaty, realizowane przez studio telewizyjne oraz w formie interaktywnego uczestnictwa online, przybiorą dynamiczne formy. W programie rozmowy 1:1, warsztaty, mikrodebaty, rozmowy o aktualnej sytuacji w branży spożywczej, handlowej i HoReCa.

Triumf zaufania, lokalności i bezpieczeństwa – tak w skrócie można podsumować wyjątkowy rok 2020. Jak te hasła przekładają się na rzeczywistość firm spożywczych i handlowych? Dowiemy się podczas Internetowego XIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu w Warszawie.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl