W 1999 AMBRA powołała do życia pionierski projekt dystrybucji fine wines. - Udało nam się urzeczywistnić ideę CENTRUM WINA jako miejsca spotkań wszystkich miłośników wina w Polsce - podsumowuje 15-lecie Robert Ogór, Prezes Zarządu AMBRA S.A. - Rozwijając Centrum Wina tworzyliśmy w Polsce kulturę wina.

Markę od zawsze tworzyła grupa pasjonatów. - 15 lat temu mało kto rozmawiał z nami o łączeniu wina z potrawami, doborze win do konkretnych okazji, nie mówiąc już o zakupach wina do piwniczki. 80% swojej energii poświęcaliśmy edukacji, a 20% sprzedaży. Byliśmy pionierami, także na rynku HoReCa - wspomina sommelier Wiesław Wysokiński, z Centrum Wina związany od 2002 r.

Dziś Centrum Wina to długa lista ponad 1000 win w różnych przedziałach cenowych z 50 najważniejszych regionów winiarskich z całego świata od ponad 100 wyselekcjonowanych dostawców. To również największa sieć sklepów winiarskich - 25 prestiżowych lokalizacji w największych miastach Polski, w których codziennie na klientów czeka blisko 50 doradców i ekspertów winiarskich.

Ponad 40 000 miłośników wina uczestniczy w programie KOCHAM WINO. 90 000 butelek wina co miesiąc Centrum Wina dostarcza do 2.000 restauracji. To prawdziwe centrum wina w Polsce, tworzone przez wiele tysięcy ludzi na pięciu kontynentach. Patrząc na mapę stref czasowych łatwo sobie wyobrazić, że zawsze, kiedy sięgamy w Polsce po kieliszek wina, gdzieś na świecie ktoś z pasją pracuje nad jego produkcją.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl