Naturalne, ręcznie wytwarzane, zakorzenione w tradycji, posiadające właściwości lecznicze — tak swoje produkty zachwala Michał Gutt. I właśnie ten leczniczy charakter wódki skłonił go do poszukiwań. — Michał Gutt mówi, że zainteresował się innymi właściwościami napojów alkoholowych, a także ich recepturą, a początkowo chciał mieć te specyfiki do własnej dyspozycji, zaś potem narodził się pomysł na podzielenie się nimi z innymi.

Aby zrealizować te plany, w 2013 r. powstała firma Landlord 2013. Cele, które sobie wówczas wyznaczył Michał Gutt, to: stworzenie marki, uruchomienie produkcji wódki i wprowadzenie jej na rynek. Po trzech latach jego trunki można kupić w sieci Alma na terenie całego kraju oraz w kilkunastu mniejszych sklepach w stolicy. Gutt Vodka w ofercie ma trzy odmiany smakowej wódki — Pepper, Herbal oraz Pure. Twórcy plasują je jako produkty z segmentu premium.

Michał Gut podkreśla, że naszym atutem jest także to, że nasza wódka jest produktem w 100 proc. polskim, co konsumenci coraz częściej doceniają.

Czytaj więcej w "Pulsie Biznesu".

 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl