Soplica Przepalana Klasyczna i Soplica Przepalana z suszem owocowym to alkohole, które smakiem sytuują się pomiędzy słodkimi wódkami owocowymi, a wytrawnymi wódkami czystymi.

Nowa linia Soplicy inspirowana jest przepisami na dawne, tradycyjne polskie wódki gatunkowe, tzw. „przepalanki”, których historia sięga nawet XVIII wieku. Sekretem ich smaku był dodatek przepalonego w odpowiedni sposób cukru. Dzięki temu, te wódki zyskiwały delikatny smak z karmelową goryczką oraz bursztynowy kolor. Takie też są oba warianty nowej Soplicy Przepalanej: Klasyczna, charakteryzuje się smakiem przełamanym goryczką karmelu oraz Z suszem owocowym, odznaczająca się karmelowym smakiem uzupełnionym nutą suszonych, polskich owoców.

Wprowadzenie do sprzedaży nowych Soplic wspierane będzie materiałami POS i specjalnymi ekspozycjami w sklepach. Soplica Przepalana Klasyczna oraz Soplica Przepalana z suszem owocowym będą dostępne w sprzedaży od sierpnia w kanałach handlu tradycyjnego i nowoczesnego w butelkach o pojemności 100, 200 i 500ml. Rekomendowane ceny nowych Soplic to 100ml: 5,99 zł, 200ml: 11,79 zł i 500ml: 25,89 zł.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl