Partnerzy portalu
partner portalu partner portalu
Alkohole i używki

Marka Specjal przeznaczyła 100 tys. zł dla sportowców z Północy

100 tys. zł dla sportowców z Północy przeznaczyła marka Specjal i zasiliła zbiórki pięciu klubów sportowych zorganizowane na portalu zrzutka.pl. Uruchomiła też kampanię „SPECJALna pomoc naszym”, w której zachęca do wsparcia akcji i dołożenia się do zrzutek.

Marka Specjal przeznaczyła 100 tys. zł dla sportowców z Północy
fot. materiały prasowe

Rozgrywki przerwane w związku z pandemią COVID19, brak wpływu z biletów i inne konsekwencje zamrożenia gospodarki, postawiły wiele klubów sportowych w trudnej sytuacji. Choć świat sportu powoli „wraca do życia”, to nadal determinacji wymaga od władz klubów i sportowców przygotowanie się do nowego sezonu.

- Kiedy pomoc dla naszego klubu jest szczególnie ważna, jesteśmy z naszymi drużynami. Dlatego odpowiedzieliśmy na ich apel na portalu zrzutka.pl, wpłacając po 20 tys. zł na każdy z pięciu klubów sportowych, które wspieramy na co dzień – mówi Barbara Rychel kierująca marką Specjal. - To dodatkowa kwota, wykraczająca poza kontrakty sponsorskie - dodaje.

Specjal piwo z północnej Polski, jest sponsorem klubów sportowych w trzech dyscyplinach: żużel - KS Toruń, GKM Grudziądz, GKŻ Wybrzeże Gdańsk, piłka nożna - Olimpia Elbląg i siatkówka mężczyzn - AZS Olsztyn. Marka z dumą wspiera swoich nie tylko w trudnych momentach. Jako sponsor sportu oraz wydarzeń kulturalnych, od lat towarzyszy działaniom kierowanym do lokalnych społeczności.

Teraz Specjal zainicjował również kampanię digitalową, której celem jest wsparcie klubów sportowych i zachęcenie kibiców do dorzucenia się do zbiórki na ulubioną drużynę. Kampania pod nazwą „SPECJALna pomoc naszym” kierowana jest do fanów sportu, dorosłych mieszkańców woj. pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Formaty reklamowe przenoszą wprost do zbiórek poszczególnych klubów. Dzięki temu większa liczba zainteresowanych dowie się o zbiórkach i dołączy do akcji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

więcej informacji:

Specjal RSS ALERT    /    piwo RSS ALERT    /    wsparcie dla firm RSS ALERT    /    koronawirus RSS ALERT

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.234.143.26
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

subskrybuj portalspozywczy.pl

Portal Spożywczy: polub nas na FacebookuObserwuj Portal Spożywczy na Twitterze


NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami naszego portalu.

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. O celach tego przetwarzania zostaniesz odrębnie poinformowany w celu uzyskania na to Twojej zgody. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!