Współpraca Netflix i Athletic Brewing

Jak podaje CNN, współpraca Athletic Brewing Company z Netflix obejmie limitowane edycje piw bezalkoholowych pod wspólną marką.

Pierwszym trunkiem, który zostanie wydany, jest Geralt's Gold, opisywany jako "bezalkoholowe chmielowe piekło inspirowane przebojowym dramatem fantasy".

3 sezon "Wiedźmina" na Netflix i piwo

W "Wiedźminie" Henry Cavill wciela się w Geralta z Rivii przez kilka pierwszych sezonów, z których trzeci ma swoją premierę 29 czerwca.

Josh Simon, wiceprezes Netflix ds. produktów konsumenckich, przyznał, że firma uwielbia wymyślać nowe i unikalne sposoby na to, aby fani mogli znajdować coś dla siebie. - Współpraca z Athletic Brewing to doskonała okazja, by ożywić ulubione tawerny Geralta - dodał.

 

Geralt's Gold będzie sprzedawany w całych Stanach Zjednoczonych i jest już dostępny na stronie internetowej Athletic Brewing. Pierwsze 750 osób, które zamówią je na stronie internetowej Athletic Brewing, dostanie je za darmo.

Piwa bezalkoholowe - ważny trend

Piwo bezalkoholowe może spodobać się jednej trzeciej Amerykanów, którzy informowali w badaniach, że "próbują spożywać mniej alkoholu". Sprzedaż piwa bezalkoholowego wzrosła w tym roku o 33%.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl