Italian Bar to koncept stworzony przez profesjonalistów NORTH COAST w zakresie włoskiej kuchni i włoskich trunków. To gotowe rozwiązanie dla właścicieli barów i restauracji, którzy chcą uzupełnić swoją kartę o włoskie aperitivi, digestivi, wermuty, giny, piwo, wino, włoską kawę, czekoladę czy włoskie lemoniady. W ramach Italian Bar oprócz produktów NORTH COAST proponuje także szkolenia oraz fachowe doradztwo oferując w ten sposób gotowy przepis na sukces w biznesie.

Teraz branży HoReCa NORTH COAST poleca nowości destylarni NEGRONI. Aperitivo Evergreen to doskonałe alkoholowe aperitivo dobrze wyważone, o wyraźne wyczuwalnym ziołowym smaku. Pozwala na przygotowanie wyjątkowego koktajlu Evergreen Spritz. Jego żywy zielony kolor sprawia, że drink prezentuje się świetnie, a słodsze nuty rumianku, wanilii czy goździków, idealnie komponują się ze świeżością bąbelków Prosecco i kwasowością limonki. Aperitivo Sambuco o świeżym i kwiatowym zapachu, uzyskiwane z naparów z czarnego bzu, limonki i mięty. Jest dobrze wyważony i ma średnio intensywny zapach oraz słodki, lekko cytrusowy smak. To obowiązkowy składnik popularnego koktajlu Hugo Spritz.

Dopełnieniem oferty alkoholowych aperitivo jest Aperitivo Eleven o niskiej zawartości alkoholu wykonane z naparów ze skórki pomarańczy i aromatycznych ziół, który wyróżnia się owocowym zapachem i gładkim, łagodnym smakiem. To niezbędny dodatek do jednych z najpopularniejszych dziś, także w Polsce, koktajli typu Spritz.