Pilsweizer rozwija partnerstwo z siecią delikatesów Szubryt
- Autor: AK
- Data: 23-03-2022, 15:20

Pierwszym punktem sprzedaży, w którym wdrożono koncepcję partnerskiej współpracy pomiędzy siecią Szubryt a Browarem Pilsweizer, były delikatesy Szubryt w Limanowej, we wrześniu ubiegłego roku. W kolejnych miesiącach dołączyły do niego sklepy w Nowym Sączu i Rzeszowie. Obecnie otwarty sklep w Gorlicach jest już czwartym jaki działa w ramach partnerstwa.
Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl
W sklepach partnerskich dostępne są wszystkie piwa browaru, a dodatkowo klienci mogą tam kupić piwo lane do specjalnie na tę potrzebę przygotowanych butelek PET - jest to niepasteryzowana i niefiltrowana wersja piwa Pilsvar Grybów.
Zgodnie z zapowiedziami rozpoczęta jesienią współpraca docelowo ma objąć większość sklepów sieci Szubryt.
Firma Szubryt jest operatorem sieci ponad stu sklepów firmowych (w tym również w formacie delikatesów) w Małopolsce oraz na Podkarpaciu i na Śląsku. Jest również właścicielem zakładów mięsnych.
Pilsweizer od lat sukcesywnie rozwija sieć sprzedaży piw Pilsvar w całej Polsce. Obecnie są one dostępne w m.in. w sieciach Kaufland, Auchan, Biedronka, Carrefour, Eurocash, Lewiatan, Delikatesy Centrum czy ABC.
Grybowski browar uruchamia również w Małopolsce swoje sklepy patronackie, obecnie działa już 5 takich punktów: dwa w Tarnowie i po jednym w Gorlicach, Nowym Sączu i Starym Sączu.
- Naszą sieć sprzedaży w całym kraju rozwijamy dynamicznie już od kilku lat, natomiast cały czas pamiętamy również o naszym regionie i wciąż rozwijamy sieć sklepów partnerskich i patronackich w Małopolsce, w najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia - mówi Andrej Chovanec, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu Browaru Pilsweizer S.A.
Pilsweizer - najstarszy regionalny browar Małopolski
Browar Pilsweizer jest kontynuatorem tradycji założonego w 1804 r. w Siołkowej browaru, który dynamicznie zaczął się rozwijać po przejęciu go w 1887 r. przez czeskiego piwowara Franciszka Paschka.
W 2005 r. Browar Grybów w Siołkowej został kupiony przez Ivana i Andreja Chovanców, którzy, podobnie jak ponad 100 lat temu Paschek, zajęli się jego rozwojem i rozpoczęli produkcję piwa pod marką Pilsweizer, a następnie Pilsvar.
Browar Pilsweizer jest najstarszym browarem regionalnym w Małopolsce i na Podkarpaciu.
więcej informacji:
Powiązane tematy:
-
Perła rozbudowuje lubelski browar
-
Największy na świecie producent piwa wspiera w nietypowy sposób Ukrainę
-
Posłanka Lewicy chce zakazać promocji na piwo. "Czas z tym skończyć"
-
Biedronka z piwną ofertą: 12 piw gratis
-
5 kultowych reklam piwa sprzed dwóch dekad, do których chętnie wracamy
-
W tym roku wraca Oktoberfest
-
Klasyczna bitwa dyskontów na piwne promocje przed majówką: Lidl daje 4 piwa gratis
-
Carlsberg Polska walczy ze śladem węglowym i marnowaniem wody
-
Sezon piwny 2022. Czy drożyzna i inflacja spowodują wzrost cen piwa?
-
Rynek piwa w Polsce: sprzedaż, trendy i prognozy na 2022 rok
komentarze (0)