Marka Pan Tadeusz przygotowała na jesień niespodziankę dla swoich konsumentów. Kierując
się hasłem „W imię polskiej gościnności”, zachęca do celebrowania najpiękniejszych polskich tradycji. Od października w sklepach dostępne są butelki o pojemności 0,5l z nowymi etykietami, wśród których znajdziemy aż 37 wariantów z popularnymi imionami męskimi oraz etykiety z takimi hasłami jak Pan Gospodarz, Pan Kierownik i Pan Ładny. Natomiast butelki o pojemności 0,7l dostępne są w 17. wariantach imiennych oraz 3. dodatkowych: Pan Gospodarz, Pan Kierownik i Pan Ładny. Jeśli wśród dostępnych wariantów, konsumenci nie znajdą poszukiwanych przez siebie imion, możliwe jest zamówienie dodatkowej, personalizowanej etykiety w cenie ok. 3 zł. Na stronie www.pantadeuszwodka.pl można zamówić trunek z dowolnym imieniem bądź innym dziewięcioznakowym napisem, poprzedzonym zwrotem Pan lub Pani.

- Najnowsza odsłona marki Pan Tadeusz, przedstawia polską tradycję w nowoczesnym wydaniu, odpowiadając jednocześnie na potrzeby konsumentów, którzy poszukują personalizowanych produktów. Wódka Pan Tadeusz dzięki nowej, zaprojektowanej z dbałością o każdy szczegół butelce z pewnością będzie doskonałym pomysłem na imieninowy prezent, jak również wyjątkową dekoracją stołu w trakcie zbliżającego się, andrzejkowego czy mikołajkowego spotkania - przyznaje Iwona Michałowicz, Polish Vodkas Senior Brand Manager:

Wraz z pojawieniem się nowych produktów ruszyła również nowa strona internetowa marki, gdzie oprócz możliwości zamówienia personalizowanych etykiet, klienci mogą znaleźć księgę imion z opisem ich znaczenia oraz porady Pana Tadeusza dotyczące organizacji wesel. Już od 12. października sympatycy biesiadowania mogą odwiedzać także oficjalny fanpage marki na Facebooku.

Pan Tadeusz to wódka, która w mistrzowski sposób łączy w sobie staropolskie receptury z nowoczesnymi metodami destylacji. Jest arcydziełem polskiej sztuki gorzelnictwa, o szlachetnym i łagodnym smaku, spełniającym wymogi definicji Polskiej Wódki. W sklepach dostępne są również dwa warianty smakowe – Pan Tadeusz Przepalany i Pan Tadeusz Aronia.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl