Wyjebongo Granat. Nowość od Palikota

Wódka Wyjebongo Granat o pojemności 500 ml jest dostępna wyłącznie w sieci partnerskiej Żabka oraz w sklepie online www.browar-tenczynek.pl.

- Popularność idei „Wyjebongo”, powstałej w trakcie dialogu z followersami w moich mediach społecznościowych nie zaskakuje. Wyjebongo to skrótowy zapis filozofii życia opartej o luz i dystans, także do siebie. Sukces wódki Marakuja musiał spowodować poszukiwanie kolejnego niecodziennego smaku dla kolejnej wersji naszej wódki kraftowej. Wybór był oczywisty – owoc granatu, kopalnia smaków, kopalnia zdrowia. Wyjebongo Granat to pierwsza tego typu wódka kraftowa na polskim rynku o zawartości 38% alkoholu bazująca na innowacyjnej recepturze. Łączy w sobie dwie technologie - rektyfikacji, służącą głównie do produkcji wódki oraz destylacji, która służy do produkcji okowit i whisky. Dzięki ich połączeniu powstaje Wyjebongo z aromatem granatu. Masz Wyjebongo Granata? Jesteś ponad dramy i spiny. To Twój wykrzyknik, Twój manifest

– mówi Janusz Palikot, członek zarządu Tenczynek Dystrybucja i pomysłodawca idei wódki Wyjebongo.

Wyjebongo Granat: jak smakuje?

Ciemna barwa wódki pochodzi od owocu granatu, który jest esencją tego produktu. Czuć wyraźnie naturalną owocową słodycz i soczystość, z kontrą delikatnej cierpkości pochodzącej z tanin zawartych w granacie. W bukiecie smakowo-zapachowym znajdziemy również nuty goryczkowych skórek cytrusowych, aronię oraz czarną porzeczkę. Cała zawartość smakowa i zapachowa pochodzi z owocu granatu, żadnych sztucznych aromatów. – mówi Tomasz Czechowski, wiceprezes Manufaktury Piwa Wódki i Wina S.A. 

Kto zaprojektował butelkę Wyjebongo Granat?


Za projekt logotypu oraz grafiki na butelce odpowiada Tomasz Waciak Wójcik, który zaprojektował również szatę graficzną produktów BUH z suszem konopnym oraz dla wódki WYJEBONGO Marakuja. Kolor butelki dyktuje kolor wódki w odcieniu burgundu, zaś sama butelka jest wykonana ze szkła przezroczystego z elementami matowienia i szronienia. Całość uzupełnia kontrastujący z kolorem płynu logotyp w odcieniach bieli i błękitu utrzymany w stylistyce pierwszej wódki WYJEBONGO Marakuja. 

Wyjebongo Granat już w sprzedaży. W jakiej cenie?

Cena Wyjebongo Granat w butelce 500 ml na stronie Browaru Tenczynek to 89.99 zł. Przy zakupie czterech sztuk producent udziela rabatu w wysokości 10%.

Gdzie kupić Wyjebongo Granat?

Nową wódkę będzie można kupić w sklepach Żabka i na stronie internetowej Browaru Tenczynek. Tymczasem piwa, np. Buh, czy inne alkohole Janusza Palikota kupić można m.in. w sklepach Dino i sklepach własnych Palikota - Tenczynek świeże.

 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl