Zaczęło się w Biedronce. Piwo "gratis'

Tylko w poniedziałek 5 czerwca sieć ma ofertę na piwo Desperados w butelce bezzwrotnej 580 ml. Przy zakupie 5 sztuk, drugie 5 klient otrzyma "gratis". To oznacza, że przy zakupie 10 butelek przy kasie zostanie naliczony rabat w wysokości 5 z nich, który zostanie rozłożony proporcjonalnie na promocyjne produkty. Limit dzienny to 10 sztuk na kartę moja Biedronka (max 5 gratis).

Tymczasem tylko w środę 7 czerwca dostępne będą piwa w puszce Tyskie 500 mln w promocji "jeden sześciopak + jeden sześciopak gratis". Limit dzienny to 2 razy sześciopak na kartę Moja Biedronka, czyli jeden gratis. 

Biedronka - promocja na piwo 18+2 gratis

W cyklicznych gazetkach sieci Biedronka powtarza się informacja o promocji na piwo 18+2 gratis. Sprawdziliśmy na czym polega akcja.

Akcja dotyczy piw w butelkach zwrotnych. Przy zakupie 20 tych samych produktów (piw - na jednym paragonie) zostaje naliczony rabat w wysokości dwóch z nich.

Rabat nie obejmuje kaucji za butelkę zwrotną i zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne.

Akcja łączy się z promocją na piwo Warka w butelce zwrotnej 500 ml. Ten produkt w akcji "18+2 gratis" kosztuje 2,24 zł / szt. Jeśli klient kupi mniej może skorzystać z promocji "kup 2 i zapłać mniej" (wtedy jedna butelka piwa Warka będzie kosztować 2,49 zł).

Gazetka promocyjna sieci Biedronka z tą ofertą ważna jest do 10 czerwca.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl